REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

To dobre lato dla czytelników. Kolejne obniżki na e-booki

We wczorajszym wpisie o promocjach na e-booki z jakichś przyczyn umknęła mi oferta księgarni Publio. Czym prędzej należy to nadrobić, bo jest ona nie dość, że bardzo szeroka, to jeszcze niezwykle atrakcyjna.

06.08.2013
21:07
To dobre lato dla czytelników. Kolejne obniżki na e-booki
REKLAMA

Zaczynamy od promocji najbardziej gorącej, obowiązującej jedynie dziś. Otóż 162 książki wydawnictwa Czarne zostało przecenionych nawet o 50%. Czarne zajmuje się głównie literaturą faktu i podróżniczą, oraz współczesną prozą polską i środkowoeuropejską. Możemy na przykład nabyć „Gottland” Mariusza Szczygła - świetny zbiór reportaży poświęcony Czechom za jedyne 12 złotych; opowiadający o Kaukazie „Toast za przodków” Wojciecha Góreckiego w cenie 14 złotych; czy recenzowane już na łamach sPlayTrociny” Krzysztofa Vargi za złotych 17. Generalnie cała masa świetnych lektur, które przestałem przeglądać po kilkunastu pozycjach, bo w przeciwnym wypadku rychło bym zbankrutował.

REKLAMA

Również jeszcze tylko dziś, bardzo obniżone są ceny dziewięciu książek, które wybrali użytkownicy Publio. Wśród nich między innymi ostatnie dzieło Mario Puzo - "Rodzina Borgiów", na podstawie którego powstał głośny serial telewizyjny oraz niedawno wydana powieść Grahama Mastertona pt. "Ogród Zła".

bot

Jeśli chcielibyście kupić e-booka lub audiobooka dzieł Carlosa Ruiza Zafona, to jest ku temu dobra okazja, ale musicie się spieszyć. Są tańsze o połowę, ale jedynie do końca dnia.

Cały ten tydzień ważna będzie promocja na książki wydawnictwa Erica. Biografia Włodzimierza Smolarka - "Smolar. Piłkarz z charakterem" kosztuje nieco ponad 17 złotych zamiast 25, pierwsza część cyklu "Kampanie Kazimierza Luxa" autorstwa Andrzeja Sawickiego "Honor Legionu" - 15 złotych, a "Awantura na moście" Marcina Hybla - 14.

Również do niedzieli potrwa promocja na ofertę wydawnictwa Noir Sur Blanc. Warto zwrócić uwagę na klasykę - "Imię Róży" i "Wahadło Foucaulta" Umberto Eco, "Kobiety" i "Na południe od nigdzie" Charlesa Bukowskiego albo "Zapach nocy" i "Złodzieja kanapek" Andrea Camilleriego.

REKLAMA

Do 8 sierpnia potrwa 50% zniżka na dwujęzyczne książki z serii "Czytamy w Oryginale". W sumie szesnaście klasycznych pozycji, m.in. "Przygody Sherlocka Holmesa", "Robinson Crusoe", "Lord Jim" czy "Moby Dick" do wyjęcia za sześć złotych każda.

Na koniec jeszcze dwie promocje, które zostaną zakończone jutro. Spora zniżka na wybrane tytuły z okazji 69. rocznicy powstania warszawskiego oraz -50% na literaturę kobiecą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA