REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. VOD

Chętni wrażeń? Pennywise już na was czeka. „To: Rozdział 2” dziś na HBO i HBO GO

Prawie 30 lat po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej części, bohaterowie horroru „To” powracają do rodzinnego miasteczka Derry. Tym razem muszą stawić czoła złu już jako dorośli ludzie. „To: Rozdział 2” od dziś w serwisie HBO GO i na antenie HBO.

25.10.2020
13:00
to rozdzial 2 horror premiera hbo go vod
REKLAMA
REKLAMA

Choć tegoroczne Halloween z powodu trwającej pandemii na pewno będzie wyglądać nieco inaczej (żegnajcie imprezy z dyniowymi świecznikami i bale przebierańców), amatorzy historii z dreszczykiem nie powinni być zawiedzeni ofertą platform streamingowych. Jedną z propozycji jest chwalony sequel horroru „To” inspirowanego powieścią Stephena Kinga, który to film już dziś będzie można obejrzeć na HBO — zarówno w telewizji, jak i w serwisie VOD.

„To: Rozdział 2”, czyli koszmar 30 lat później

Akcja filmu toczy się dokładnie 27 lat po wydarzeniach z części pierwszej. Dorośli już bohaterowie mieszkają w różnych stronach kraju i niezbyt chętnie wracają do tragicznych wspomnień z dzieciństwa. Wszystko jednak zmienia się, gdy otrzymują niespodziewany telefon z miasteczka Derry. Po tym, co słyszą w słuchawce, jedyną decyzją, jaką mogą podjąć, jest natychmiastowy powrót w rodzinne strony. Co prawda, sami nie do końca pamiętają, co wydarzyło się tam przed laty, ale „coś” każe im zostawić uporządkowaną dorosłą codzienność i udać się do niesławnego miasteczka w stanie Maine.

Kiedy bohaterowie przybywają na miejsce, szybko odzyskują pamięć, a dawno — wydawałoby się — zabliźnione rany, na nowo się otwierają. Teraźniejszość miesza się tu z mroczną przeszłością, dzięki czemu nawet ci, którzy nie widzieli pierwszej części, mają okazję do nadrobienia luk w historii.

Co ciekawe, sceny retrospekcji zostały nagrane za pomocą specjalistycznych efektów cyfrowych, które...  „odmłodziły” nastolatków pojawiających się na ekranie. W drugiej części „To” na ekranie pojawiają się m.in. Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, James Ransone, Isaiah Mustafa i Jay Ryan.

Gotowi na spotkanie z Pennywise? To już dzisiaj.

„To: Rozdział 2” to druga część kinowego hitu, który w 2017 r.  zrobił prawdziwą furorę i zapewnił wytwórni Warner Bros. niemałe zyski. Historia o dzieciakach prześladowanych przez demonicznego clowna Pennywise powróci na nasze ekrany już dzisiaj: od niedzieli film możemy obejrzeć w serwisie HBO GO, a o godz. 21:50 również na antenie HBO.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA