REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Twórcy „Avengers: Koniec gry” przedstawiają zwiastun „Cherry”. To nowy film z Tomem Hollandem

Joe i Anthony Russo, twórcy kasowego hitu „Avengers: Koniec gry” wracają z nowym filmem. Do sieci właśnie trafił zwiastun produkcji „Cherry” z Tomem Hollandem w roli głównej. 

14.01.2021
21:10
tom holland cherry zwiastun premiera
REKLAMA
REKLAMA

W czwartek do internetu trafił zwiastun najnowszego filmu twórców „Avengers: Koniec gry”. W inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami produkcji pt. „Cherry” w roli głównej zobaczymy Toma Hollanda („Spider-Man: Homecoming”, „Uncharted”, „Avengers”). O czym opowiada najnowszy obraz braci Russo?

Tom Holland w roli od bohatera do zera

Oparty na faktach film „Cherry” opowiada historię Nico Walkera, który przez lata pracował jako wojskowy medyk. Mężczyzna mierzący się z zespołem stresu pourazowego (inaczej PTSD, zaburzenie dotykające często żołnierzy i weteranów wojennych) szuka ukojenia w używkach. Uzależniony od lekarstw, zaczyna napadać na banki, by skradzione pieniądze przeznaczyć na kolejne dawki trzymających go przy życiu medykamentów.

Joe i Anthony Russo kreślą przejmujący obraz człowieka, który pod wpływem silnej traumy, z bohatera staje się ludzkim wrakiem, a każda jego kolejna decyzja prowadzi do nieuchronnej samozagłady.

„Cherry”: zwiastun, obsada i data premiery

Oprócz wcielającego się w główną postać Toma Hollanda, w filmie występują m.in. Ciara Bravo („Aż do kości”), Jack Reynor („Transformers: Wiek zagłady”), Michael Rispoli („Metro strachu”), Forrest Goodluck („Zjawa”), Michael Gandolfini („Ocean's 8”), Kelli Berglund („Lepszy model”), Thomas Lennon („Millerowie”), Nicole Forester („Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”) i Pooch Hall („Był sobie pies”).

REKLAMA

Premierę filmu „Cherry” zaplanowano na 12 marca 2021 r. na platformie Apple TV+.

*Zdjęcie główne: Vanity Fair/mat.pras.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA