REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Takiego finału „Top Model” jeszcze nie było. Ogłoszenie zwycięzcy przyćmił skandal

Za nami finał „Top Model”. Zwycięzcą 9. edycji programu TVN został Mikołaj Śmieszek. Jednak finałowa gala upłynęła w cieniu skandalu wokół jednego z uczestników — zaledwie dzień przed ogłoszeniem werdyktu na jaw wyszły szokujące informacje na temat kryminalnej przeszłości Dominica D’Angeliki. 

25.11.2020
22:56
Top Model
REKLAMA
REKLAMA

O główną nagrodę 9. edycji programu „Top Model” (kontrakt z agencją modelingową oraz okładka w miesięczniku „Glamour") ubiegało się troje uczestników: posiadaczka tzw. złotego biletu Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska i Mikołaj Śmieszek.

top model finalist class="wp-image-465652"
Fot. Instagram.com/topmodelpolskatvn

Mikołaj Śmieszek wygrywa 9. edycję „Top Model”

Decyzją głosujących za pomocą SMS-ów widzów i jurorów program wygrał Mikołaj Śmieszek.

Gdyby nie wy, nie byłoby mojego sukcesu, nie byłoby mnie

— podziękował wspierającym go osobom po ogłoszeniu werdyktu laureat.

Zwycięstwo w cieniu skandalu

Jednak ogłoszenie 9. w historii polskiej edycji „Top Model” przebiegło w cieniu afery wokół zdyskwalifikowanego na dzień przed finałem uczestnika. Dominic D'Angelica został usunięty z programu przez TVN we wtorek, po serii medialnych publikacji dotyczących kryminalnej przeszłości finalisty (pochodzący z Kalifornii 30-latek został skazany za seks oralny z osobą małoletnią).

Choć stacja zdyskwalifikowała finalistę, to zarówno Michał Piróg (gospodarz dzisiejszej gali) i Dawid Woliński (jeden z jurorów) zdecydowanie bronili Dominica w social mediach:

Podczas finałowego wieczoru zabrakło nawiązań do głośnej sprawy skompromitowanego uczestnika. Na wstępie głos z offu poinformował widzów, że Dominic D'Angelica został usunięty z programu, lecz na antenie nie podano powodu takiej decyzji. Uczestnik został też usunięty ze wszystkich materiałów archiwalnych i promocyjnych programu.

Finałowy odcinek „Top Model” uświetniły występy Ralpha Kaminskiego, Mery Spolsky, Ani Karwan i BARANOVSKIEGO.

Powtórkę wydarzenia można obejrzeć w serwisie Player.pl.

 * Zdjęcie główne: Top Model/TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA