REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zapnijcie pasy, bo chaos panuje w zwiastunie 4. sezonu „Domu z papieru”. Jest też data premiery

Hiszpański serial o grupie przestępców, którzy okradają mennicę narodową zdobył fanów na całym świecie, przez co przyczynił się do wzrostu sprzedaży masek Salvadora Daliego. Od naszego ostatniego spotkania z bohaterami „Domu z papieru” minęło już trochę czasu. Teraz nadciąga 4. sezon, a jego zwiastun zapowiada ostrą jazdę bez trzymanki.

05.03.2020
17:49
4. sezon Domu z papieru - trailer. Zwiastun serialu Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Kupno praw do „Domu z papieru” było dla Netfliksa strzałem w dziesiątkę. Zrealizowane dla hiszpańskiej stacji Antena 3. Podzielono 15 odcinków na krótsze i zrobiono z nich 22 epizody, które trafiły na platformę jako dwa sezony. Serial przypadł do gustu publiczności i postanowiono dokręcić kolejne jego odsłony. Trzecia już za nami, a teraz przyszedł czas na następną. Już niedługo premiera 4. sezonu, w którym zgodnie z tym co widzimy na udostępnionym właśnie zwiastunie, panuje istny chaos.

Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej:

Na początku czwartej części Domu z papieru króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

Tak brzmi to w teorii. A w praktyce wygląda tak:

Na ekranie zobaczymy znanych i lubianych bohaterów „Domu z papieru”.

Powraca bowiem znany wszystkim fanom gang, czyli Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Prócz nich, po przeciwnej stronie barykady pojawią się również Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez).

Na razie nie mamy oficjalnych informacji, ale zgodnie z plotkami należy spodziewać się, że 4. sezon „Domu z papieru” nie będzie ostatnim.

REKLAMA

Rzekomo Netflix dał zielone światło na 5. i 6. odsłonę serialu. Prawdopodobnie niedługo pogłoski te zostaną potwierdzone bądź zdementowane.

Premiera 4. sezonu „Domu z papieru” już 3 kwietnia 2020 roku na Netflix Polska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA