REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Polska służba zdrowia okiem Patryka Vegi. Trailer filmu Botoks

Cukier puder w tabletkach, silne kobiety, pościgi samochodowe i trupy - Botoks, jak mówi sam Patryk Vega, będzie jego najmocniejszym filmem. W sieci wylądował właśnie reżyserski zwiastun produkcji.

06.07.2017
19:10
trailer filmu botoks
REKLAMA
REKLAMA

Premiera filmu Patryka Vegi już za dwa miesiące. Botoks ma być jego najmocniejszym filmem. Reżyser PitBulla i Służb specjalnych tym razem przyjrzy się środowisku polskiej służby zdrowia i przedstawi jej realia oczami czterech kobiet. W główne bohaterki produkcji wcielą się: Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant i Marieta Żukowska.

Na ekranie zobaczymy całą plejadę polskich gwiazd, które współpracowały z reżyserem przy innych produkcjach.

W Botoksie oprócz wspomnianych aktorek zagrają m. in. Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior czy Piotr Stramowski.

Historia przedstawiona w filmie inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Mam nadzieję, że Botoks będzie mniej chaotyczny niż poprzedni film Vegi, Niebezpieczne kobiety. Trailer rzeczywiście pokazuje, że będzie to mocne i intensywne kino. Oby tylko reżyser nie przeszarżował.

REKLAMA

Niebezpieczne kobiety nieco zmęczyły mnie liczbą wątków i sposobem prowadzenia akcji - o wiele bardziej podobał mi się Pitbull. Nowe porządki, który mogliśmy obejrzeć w kinach na początku 2016 roku. Szybkość powstania kolejnej produkcji nieco martwi, ale trzymam kciuki. Silne postaci (Chabior!), pościgi, dosadny język i jazda bez trzymanki to coś, co cenię u tego reżysera, mimo że jego filmy zdecydowanie nie trzymają równego poziomu.

Premiera Botoksu już 29 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA