REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Nowa produkcja Netfliksa od twórców Narcos. Zwiastun serialu Dobrze naoliwiona maszyna

W nowym roku Netflix dostarczy użytkownikom kilkaset zupełnie nowych tytułów. Od pewnego czasu platforma streamingowa wykorzystuje potencjał produkcji tworzonych poza USA. Wraz z entuzjastycznymi opiniami widzów, rynek serii nieanglojęzycznych stopniowo się powiększa. Tym razem platforma oferuje pozycję prosto z Brazylii. 

18.01.2018
21:14
Nowy serial twórców Narcos. Trailer serii Dobrze naoliwiona maszyna
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsza produkcja w reżyserii współtwórcy serialu Narcos - José Padilha i Eleny Soarez ukaże się w serwisie VoD w połowie marca. Serial zabierze nas do brutalnych realiów Ameryki Południowej i porachunków tamtejszej mafii.

Dobrze naoliwiona maszyna to fabularyzowana historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Serial skupi się przede wszystkim na trwającym śledztwie w sprawie domniemanej korupcji na brazylijskim rynku paliwowym i budowlanym. Dochodzenie będzie badało sytuację branży przez pryzmat zarówno państwowych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Fabuła przybliży widzom mechanizmy działania śledczych, którzy decydują się wejść w niezbadany, brutalny świat oszustw i łapówek. Nakreśli także charakter działania brazylijskiego podziemia, pełnego pozbawionych skrupułów bandytów.

 class="wp-image-126643"

Twórcy i obsada serii napawają optymizmem.

Padilha wykonał bowiem kawał dobrej roboty przy tworzeniu jednej z popularniejszych produkcji Netfliksa – Narcos. Serial, podobnie jak w przypadku The Mechanism, opierał się na faktach, opowiadając o życiu Pablo Escobara, a także przybliżając kulisy funkcjonowania gangów narkotykowych. Narcos szybko został okrzyknięty jedną z ciekawszych serii stworzonych przez platformę VoD.

Na ekranie zobaczymy przede wszystkim Seltona Mello, Carola Abrasa, Enrique Diaza, Lee Taylor oraz Antonio Saboia. Nie zabraknie też Jonathana Haagensen, Alessandry Colasanti, Leonardo Medeirosa czy Otto Jr.

REKLAMA

Pierwszy sezon serialu The Mechanism będzie miał 8 odcinków.

Dobrze naoliwiona maszyna jest oryginalną produkcją Netfliksa. Premiera serialu odbędzie się 23 marca 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA