REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Trochę humoru na koniec roku. Na Disney+ wbija świetny stand-up

Sylwestrowo-noworoczny weekend z Disney+ i filmami i stand-upem? Czemu nie. Dla tych, którzy planują spędzić ten wyjątkowy czas kameralnie, Disney + przygotował smakowite filmowe nowości. Sprawdźcie je koniecznie i zanurzcie się w niesamowity, filmowo-serialowy świat.

30.12.2022
20:30
Stand-up Kate Berlant
REKLAMA

Niektórzy koniec roku żegnają hucznie i z przytupem, inni kameralnie, z ulubioną książką czy filmem. Jeśli zdecydujecie się na sylwestrowo-noworoczny weekend z filmem, nie będziecie zawiedzeni. Disney + ma dla was propozycje, które na pewno przypadną wam do gustu.

REKLAMA

"Witamy we Wrexham", odcinek 15. Sezon 1 na Disney +.

"Witamy we Wrexham" to to amerykański serial dokumentalny o sporcie. Rob McElhenney i Ryan Reynolds zarządzają klubem piłkarskim Wrexham i starają się napisać historię sukcesu niepozornej drużyny, której świat będzie mógł kibicować. Odcinek 15. dostępny jest już od 28 grudnia.

Kate Berlant: Cynamon na wietrze. Ten film zobacz w Disney+.

Kate Berlant jest amerykańską pisarką, komikiem i aktorką. Jej stand-up i improwizacyjne akty komiksowe są surrealistyczne i zarazem absurdalne. W stand-upie "Cynamon na wietrze" Kate wykonuje intymny, absurdalny set przed publicznością, będący odbiciem jej samej. Stand-up cynamon na wietrze" dostępny jest od 30 grudnia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA