REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

TVN 7, tak jak Netflix, zbada celebrytów wykrywaczem kłamstw. Kim są uczestnicy "True Love"?

Niebawem premiera nowego reality show TVN 7 "True Love". Formuła programu jest podobna do tego, które zaserwował nam w ostatnim czasie Netflix. Prawdomówność uczestników również przebadana zostanie za pomocą wykrywacza kłamstw, z tym, że w show TVN zaprezentują się nie pary, a single. Znana jest już większość uczestników nowego programu. Kim są single, którzy wystąpią w "True Love"?

14.02.2023
13:10
Edyta Zając poprowadzi "True Love"
REKLAMA

Boom na bikini reality show wciąż trwa. W komercyjnych stacjach wciąż można oglądać "Hotel Paradise" czy "Love Island". Netflix niedawno również wyemitował pierwsze polskie reality show na platformie - "Love Never Lies", które sprawdzało prawdomówność par. Jak się okazuje, narzędzie, jakim jest wykrywacz kłamstw okazało się być idealne do tworzenia kolejnych miłosnych formatów. Nic dziwnego, z jego pomocą wychodzą na jaw wszystkie kłamstwa i afery zakochanych. Teraz wykrywacz kłamstw pojawi się również w nowym show TVN 7 - "True Love". Program przebada wykrywaczem kłamstw prawdomówność dla odmiany - singli. Zasady programu niespecjalnie różnią się od pozostałych bikini reality.

REKLAMA

Single szukający miłości, podpięci pod wykrywacz kłamstw.

Jak zapowiadają twórcy programu, na Karaibach, w luksusowej wakacyjnej posiadłości, spotka się grupa singli, a każdy z nich ma szansę wygrać podwójną nagrodę: prawdziwą miłość oraz duże pieniądze. Żeby wyjechać z wygraną pieniężną, muszą naprawdę się zakochać, a tylko prawdziwe uczucie może przetrwać regularne testy wykrywaczem kłamstw. Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez urządzenie, więc ci, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse, nie zagrzeją długo miejsca w programie. Podczas Ceremonii Miłości, wszystkie zebrane dane, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem ma być pojawianie się w posiadłości nowych, atrakcyjnych graczy. "True Love" poprowadzi Edyta Zając, modelka i finalistka Miss Polonisa Na Instagramie "True Love" większość uczestników została już przedstawiona widzom. Kim są single, którzy przyszli do telewizji po wielką miłość i przygodę?

Kim są single w nowym miłosnym formacie "True Love"?

W miłosnym reality show TVN 7 weźmie udział 24-letni Filip Dziubarczyk z Poznania. Choć jest absolwentem budownictwa, na co dzień pracuje jak agent nieruchomości. Zajęcie daje mu wiele satysfakcji, podobnie jak bycie Dj-em.

W "True Love" widzowie zobaczą też Kamila Skibę z Warszawy. To 24-latek, którego pasją jest sport. Na co dzień Kamil pracuje jako ratownik wodny, instruktor pływania i zajęć fitness.

W show TVN 7 pojawi się też Sara Urban. To 21-latka z Wrocławia. Na co dzień studiuje socjologię, a obecnie pracuje w telekomunikacji.

Do "True Love" zgłosiła się też Oliwia Ścierczak, która ma 24 lata i jest z Poznania. Z wykształcenia jest prawniczką, natomiast zawodowo zajmuje się dietetyką.

Do programu zgłosiła się też 31-letnia Warszawianka, Martyna Zawadzka. Na co dzień jest asystentką managera w ekskluzywnym salonie jubilerskim. W wolnych chwilach kocha gotować.

Z kolei Julia Prusinowska na co dzień jest studentką pielęgniarstwa, która od kilku lat trenuje pole dance.

REKLAMA

Premierowy odcinek "True Love" zaplanowany jest na 27 lutego na antenie TVN 7.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA