REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Trzeci sezon "Miasteczka Twin Peaks" będzie dwa razy dłuższy?

Sporo interesujących wiadomości dotyczących nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" ujawniono podczas zakończonego wczoraj Crypticonu w Seattle. Najważniejsza z nich dotyczy długości nowej serii, która może mieć dwa razy więcej odcinków niż początkowo zakładano.

25.05.2015
9:29
Trzeci sezon Miasteczka Twin Peaks będzie dwa razy dłuższy?
REKLAMA
REKLAMA

Według pierwszych doniesień dotyczących trzeciej odsłony "Miasteczka Twin Peaks", miała się ona składać z dziewięciu odcinków. Tymczasem na poświęconym temu serialowi panelu dyskusyjnym, który odbył się w minioną sobotę, Sheryl Lee i Sherilyn Fenn (aktorki, które wcieliły się w postaci kolejno: Laury Palmer i Audrey Horne) oświadczyły, że ostatecznie będzie miał on aż osiemnaście odcinków.

laura palmer trzeci sezon twin peaks

Trzeci sezon będzie prawdziwą podróżą w przeszłość, bowiem do jego realizacji zaangażowano Angelo Badalamentiego, amerykańskiego kompozytora, którego najbardziej znanym dziełem jest ścieżka dźwiękowa do "Miasteczka Twin Peaks". Co więcej, serial będzie kręcony w miasteczku North Bend w stanie Waszyngton, czyli lokalizacji, w której powstały zdjęcia do dwóch pierwszych jego serii.

Żadnej z tych informacji nie potwierdziła jeszcze stacja Showtime, która wyprodukuje "Miasteczko Twin Peaks", ale chyba można założyć, że Lee i Fenn wiedzą o czym mówią.

REKLAMA
twin peaks dale cooper

Przed dwoma tygodniami ogłoszono, że reżyserem wszystkich odcinków trzeciej serii będzie David Lynch, kończąc tym samym wielomiesięczne spekulacje na temat ewentualnego udziału reżysera w tym projekcie. W nowym "Twin Peaks" zobaczymy także wielu aktorów ze obsady oryginału, w tym między innymi Kyle'a MacLachlana, czyli agenta Dale'a Coopera. Premiera przewidziana jest na rok 2016, zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu bieżącego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA