REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

TVN zawiesza najważniejsze premiery wiosennej ramówki. Przez koronawirusa nie obejrzycie nowych odcinków „Kuchennych rewolucji” i „Kuby Wojewódzkiego”

Stacja TVN jako ostatni z trzech wielkich telewizyjnych graczy postanowiła dokonać poważnych zmian w ramówce z powodu koronawirusa. Przez pandemię zamiast zamiast nowych odcinków seriali „Chyłka – Kasacja”, „Kod genetyczny” i „Układ zamknięty” oraz popularnych programów widzowie dostaną retransmisje.

20.03.2020
19:22
tvn ramówka
REKLAMA
REKLAMA

Kryzys epidemiologiczny wywołany przez wirus COVID-19 wywołał olbrzymie problemy w branży rozrywkowej. Duże problemy mają kina, teatry i festiwale, ale również telewizja i serwisy VOD nie pozostają bez szwanku. Największym problemem jest przede wszystkim niemożność nagrywania jakichkolwiek nowości i programów z udziałem większej publiczności na żywo. Nie mogło to pozostać bez wpływu na plany nawet największych telewizji.

Na pandemię koronawirusa zdążyły już zareagować stacje Polsat i TVP, które ogłosiły czasowe zamknięcie produkcji programów reality show. W najbliższym czasie nie obejrzymy więc odcinków „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo” i „The Four. Bitwa o sławę” (na Polsacie) oraz „Dance dance dance” i „Star Voice. Gwiazdy mają moc” od nadawcy publicznego. Jak podaje portal Wirtualne Media, reakcja TVN-u jest jednak jeszcze mocniejsza i zapewne nie spodoba się części widzów.

TVN zawiesi emisję seriali „Chyłka – Kasacja”, Kod genetyczny” i „Układ zamknięty”, a także programów „Kuba Wojewódzki” i „Milionerzy”.

W nadchodzących tygodniach nie obejrzymy również premierowych epizodów „Kuchennych rewolucji”, „Co za tydzień” i „Superwizjera”, a na główny kanał TVN zostanie przeniesiony „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

REKLAMA

Według informacji serwisu zmiany wejdą w życie na przełomie marca i kwietnia. Następny tydzień ma być ostatnim momentem na obejrzenie nowych odcinków. Potem najważniejsze produkcje wiosennej ramówki zostaną zastąpione przez retransmisje dawnych nagrań, a także produkcje filmowe.

Nie wszystkie nowości spotka jednak ten sam los. Na antenie TVN-u wciąż będzie można zobaczyć następne zmagania bohaterów serialu „Motyw” i uczestników hitowego programu „Ameryka Express”. Wyraźnie widać jednak, że stacja obawia się o więcej niż kilka tygodni problemów z produkcją nowości. I będzie pokazywać swoje hity w znacznie dłuższym okresie niż początkowo planowała.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA