REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Siostry Godlewskie mają konkurencję: Magdalena Ogórek kolęduje w świątecznym spocie TVP

TVP Info przygotowała widzom świąteczną niespodziankę — stacja właśnie pokazała fragment teledysku, w którym kolędy śpiewają m.in. Magdalena Ogórek, Michał Adamczyk i Michał Rachoń. 

23.12.2020
9:45
tvp info magda ogorek teledysk koledy
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze jakiś czas temu polski Internet emocjonował się kolędami masakrowanymi przez siostry Godlewskie (nazywane złośliwie śpiewającymi karpiami), tymczasem do konkurencji stanęła stacja TVP Info: jej dziennikarze nagrali świąteczny teledysk, w którym kolędy śpiewają m.in. Magdalena Ogórek (tak, tak, ta słynna „lwica lewicy”), Marzena Kawa, Aleksandra Kostka, Adam Giza, Karolina Piątkowska, Michał Adamczyk i Michał Rachoń.

„To rodzaj prezentu”

W spocie znalazły się takie kolędy jak Przybieżeli do Betlejem i Mario, czy ty wiesz. Teledysk skomentował dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, tłumacząc, że to rodzaj „prezentu” dla widzów TVP:

Jak co roku za pośrednictwem świątecznych filmów chcemy złożyć życzenia naszym widzom, wprowadzić ich w świąteczną atmosferę, ale także podziękować im za to, że byli z nami przez cały rok. To także rodzaj prezentu

— powiedział Wirtualnym Mediom Jarosław Olechowski.

Nie wiem jak wy, ale mnie na myśl przychodzi o wiele dłuższa lista prezentów na Boże Narodzenie, które chciałabym dostać w tym roku TVP: na początek mogłyby to być zmiana prezesa i przeprosiny za szczucie w „Wiadomościach”. No, ale rozumiem, że łatwiej zaśpiewać kolędę, niż przyznać się do błędu.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: YouTube/24 godziny online pl

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA