REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. TV
  3. Dzieje się

Siostry Godlewskie mają konkurencję: Magdalena Ogórek kolęduje w świątecznym spocie TVP

TVP Info przygotowała widzom świąteczną niespodziankę — stacja właśnie pokazała fragment teledysku, w którym kolędy śpiewają m.in. Magdalena Ogórek, Michał Adamczyk i Michał Rachoń. 

23.12.2020
9:45
tvp info magda ogorek teledysk koledy
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o telewizji, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jeszcze jakiś czas temu polski Internet emocjonował się kolędami masakrowanymi przez siostry Godlewskie (nazywane złośliwie śpiewającymi karpiami), tymczasem do konkurencji stanęła stacja TVP Info: jej dziennikarze nagrali świąteczny teledysk, w którym kolędy śpiewają m.in. Magdalena Ogórek (tak, tak, ta słynna „lwica lewicy”), Marzena Kawa, Aleksandra Kostka, Adam Giza, Karolina Piątkowska, Michał Adamczyk i Michał Rachoń.

„To rodzaj prezentu”

W spocie znalazły się takie kolędy jak Przybieżeli do Betlejem i Mario, czy ty wiesz. Teledysk skomentował dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, tłumacząc, że to rodzaj „prezentu” dla widzów TVP:

Jak co roku za pośrednictwem świątecznych filmów chcemy złożyć życzenia naszym widzom, wprowadzić ich w świąteczną atmosferę, ale także podziękować im za to, że byli z nami przez cały rok. To także rodzaj prezentu

— powiedział Wirtualnym Mediom Jarosław Olechowski.

Nie wiem jak wy, ale mnie na myśl przychodzi o wiele dłuższa lista prezentów na Boże Narodzenie, które chciałabym dostać w tym roku TVP: na początek mogłyby to być zmiana prezesa i przeprosiny za szczucie w „Wiadomościach”. No, ale rozumiem, że łatwiej zaśpiewać kolędę, niż przyznać się do błędu.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: YouTube/24 godziny online pl

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA