REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Danzel jako Rysiek Riedel z Dżemu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobacz jego "Wehikuł czasu"

Danzel wygrał czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", po tym jak po raz pierwszy zaśpiewał po polsku. Artysta wybrał utwór "Wehikuł czasu" zespołu Dżem. Sprawdź, jak wypadł w roli Ryszarda Riedla - do sieci trafiło nagranie wideo z tego występu.

27.03.2022
18:15
twoja-twarz-brzmi-znajomo-danzel-ryszard-riedel-wehikul-czasu-dzem
REKLAMA

Gwiazdą czwartego odcinka najnowszej, czyli już 16. serii programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo" był Johan Waem znany jako Danzel. Belgijski wokalista zaśpiewał po raz pierwszy po polsku i od razu zmierzył się z legendą. Artysta wylosował ostatnio Ryszarda Riedla, czyli zmarłego 28 lat temu legendarnego wokalistę zespołu Dżem.

REKLAMA

Danzel jako Ryszard Riedel z zespołu Dżem w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Belg zdecydował się wykonać jeden z kultowych utworów Dżemu, czyli "Wehikuł czasu" i to był jego pierwszy numer zaśpiewany po polsku. Publiczność oraz jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" było oczarowane występem, który możecie zobaczyć poniżej - nagranie Danzela trafiło do serwisu YouTube na oficjalny kanał telewizji Polsat.

Oprócz tego w najnowszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" odśpiewano również inne hity i to nie tylko polskich twórców. Wśród kawałków, jakich mogli posłuchać widzowie, znalazły się utwory Michaela Jacksona (Viki Gabor), Maryli Rodowicz (Andrzej Kozłowski), Pink (Anna Jurksztowicz) oraz In-Grid (Karolina Pisarek).

Nie ma przy tym żadnych wątpliwości, że to "Wehikuł czasu" skradł show.

REKLAMA

"Wehikuł czasu" okazał się sukcesem zarówno jeśli chodzi o samo wykonanie piosenki, jak i charakteryzację Danzela jako Ryszarda Riedla. Utwór zapewnił piosenkarzowi zwycięstwo w czwartym odcinku obecnej serii "Twoja twarz brzmi znajomo", ale to nie jedyne zaskoczenie, jakie czekało na widzów w tym tygodniu. Drugie dotyczy składu jury.

Okazało się, że wśród osób oceniających występy zabrakło w tym tygodniu niespodziewanie Michała Wiśniewskiego. Znanego wokalistę zastąpił tym razem w tej roli Robert Janowski, czyli... zwycięzca poprzedniej serii programu. To nie jest jednak zmiana na stałe - lider grupy "Ich troje" powróci w kolejnych odcinkach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA