REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Twórcy „365 dni” nakręcili nowy film – „The End”. Zajrzą w nim do sypialni celebrytów

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu „The End”. Jego reżyserem jest Tomasz Mandes, który wspólnie z Barbarą Białowąs nakręcił niesławne „365 dni”. W rolach głównych zobaczymy m.in. Aleksandrę Popławską, Jarosława Boberka, Przemysława Sadowskiego i oczywiście Tomasza Karolaka.

11.03.2021
9:53
The End - nowy film twórców 365 dni. Zobacz zwiastun [WIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

W najbliższym czasie zobaczymy aż dwa filmy, które będą chciały odkryć przed nami kulisy świata show-biznesu. Wczoraj pisaliśmy o „Ściemie po polsku” w reżyserii Mariusza Pujszo. Dziś pokazujemy trailer do „The End”, który wygląda na polską odpowiedź na „Black Mirror”.

Siedmiu znanych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. Intrygi, zdrady, donosy, sex, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem i sporą dawką botoksu — zapowiadają twórcy.

Scenariusz jest rzekomo inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. „Tymi, o których rozpisywały się media, ale i tymi o których wiedzieć mieli tylko nieliczni” — czytamy w informacji prasowej.

The End – nowy film od ekipy odpowiedzialnej za „365 dni”:

Producentem filmu jest Ekipa odpowiedzialna za „365 dni” i „Underdog”. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica, a reżyserem Tomasz Mandes, który ostatnio znalazł się na longliście Złotych Malin. Obsada jest imponująca – na ekranie zobaczymy plejadę polskich aktorek i aktorów.

REKLAMA

Obsada „The End”: Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Paulina Gałązka, Przemysław Sadowski, Piotr Witkowski, Katarzyna Figura, Joanna Kurowska, Janusz Chabior, Mirosław Zbrojewicz, Magdalena Lamparska, Sandra Kubicka.

Data premiery filmu „The End” na razie jest podana – będzie uzależniona od dostępności wszystkich kin. Planowana jest też międzynarodowa dystrybucja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA