REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Twórcy filmu "LEGO: Przygoda" biorą się za Spider-Mana

Spider-man ma ostatnio dobrą passę. Pojawi się w filmach Marvela, otrzyma także własny film aktorski, który w dodatku najprawdopodobniej będzie stanowił wstęp do całej serii, a teraz ujawniono, że doczeka się także filmu animowanego. Stworzą go Phil Lord i Christopher Miller, odpowiedzialni za scenariusz i reżyserię filmu "LEGO: Przygoda".

23.04.2015
9:21
Twórcy filmu LEGO: Przygoda biorą się za Spider-Mana
REKLAMA
REKLAMA

Lord i Miller będą odpowiedzialni za scenariusz i produkcję poświęconej Spider-Manowi pełnometrażowej animacji, w tej chwili nie jest jeszcze pewne, czy zajmą się także jej reżyserią, czy też zostanie ona powierzona komuś innemu. Animowana historia o przygodach Człowieka Pająka ma mieć swoją premierę w lipcu 2018 roku, rok po premierze "Spektakularnego Spider-Mana", którego reżyserem będzie Drew Goddard.

spider-man marvel
REKLAMA

Oba filmy - animowany i aktorski - będą od siebie niezależne, w czym można upatrywać szansy na debiut postaci Milesa Moralesa na srebrnym ekranie. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Kevin Feige, prezes Marvel Studios, wyznał, że jednym z powodów, dla których zdecydowano się by Spider-Manem ponownie został Peter Parker, była mała rozpoznawalność Moralesa wśród widzów. Jednocześnie nie wykluczył, że Miles pojawi się w którejś z przyszłych produkcji. Być może film animowany będzie dobrą okazją, by przybliżyć widowni historię tego bohatera.

W grudniu 2014 roku, w wyniku ataku hakerów na Sony, ujawniona została informacja, jakoby studio było zainteresowane zatrudnieniem duetu Lord&Miller do stworzenia komedii o Spider-Manie. Nie wiadomo, czy ogłoszony właśnie film animowany ma cokolwiek wspólnego z tamtym projektem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA