REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Seriale /
  4. VOD

Bear Grylls oddaje życie w ręce widzów. Obejrzyjcie zwiastun „Ty kontra dzicz”, interaktywnej serii Netfliksa

Netflix na poważnie wziął sobie do serca rozwój rozrywki interaktywnej. Już wkrótce na platformę trafi program „Ty kontra dzicz”, w którym widzowie pokierują losami podróżnika Beara Gryllsa. Zwiastun produkcji pokazuje, że wasze decyzje będą mogły doprowadzić zarówno do szczęśliwego, jak i tragicznego końca.

28.03.2019
16:15
ty konra dzicz zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Największa platforma VOD na świecie to tytuł, który zobowiązuje. Tak przynajmniej zdaje się myśleć Netflix, który inwestuje coraz więcej w produkcje interaktywne. Według planu mają one otworzyć rozrywkę, jaką można czerpać za pomocą serwisu, na zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania. Pierwszy krokiem w tę stronę był film „Czarne lustro: Bandersnatch”, ale zaproponowane przez jego twórców rozwiązania nie zrobiły wrażenia na wszystkich odbiorcach.

Dlatego firma jest w trakcie poszukiwań nowych pracowników, którzy mają za sobą doświadczenie pracy przy grach narracyjnych. Mają oni rozwinąć narzędzie pozwalające na dokonywanie wyborów w czasie rzeczywistym. Co ciekawe, na platformie zadebiutuje jeszcze jeden interaktywny projekt, nawet zanim wkład nowych pracowników przyniesie owoce. Chodzi oczywiście o „Ty kontra dzicz” z Bearem Gryllsem w roli głównej.

Ty kontra dzicz - zwiastun:

Brytyjski podróżnik, gwiazda telewizji i były członek służb specjalnych w jednej osobie odda swoje losy w ręce użytkowników Netfliksa. W trakcie jednego epizodu Grylls kilka razy stanie przed kluczowym wyborem (np. zjeść larwę czy zostawić; wspiąć się na półkę skalną czy zeskoczyć) i to oglądający program widz będzie mógł podjąć za niego decyzję. Część z nich spotka się z mało przyjemnymi konsekwencjami, a reszta zapewni podróżnikowi przetrwanie.

REKLAMA

Na ten moment trudno powiedzieć, jak bardzo swobodne będą wybory zaoferowane użytkownikom i czy ich konsekwencje będą poważniejsze niż w przypadku „Czarnego lustra: Bandersnatch”. Tym razem nie mamy do czynienia z fabułą, a z reality show, ale też siłą rzeczy „Ty kontra dzicz” musi być programem mocno reżyserowanym. Będzie to więc całkiem ciekawy eksperyment dla całej branży interaktywnej rozrywki. Pierwszy sezon serialu będzie liczyć osiem odcinków. Możemy się więc spodziewać, że Grylls wybierze się w osiem różnych miejsc na świecie.

„Ty kontra dzicz” zadebiutuje na Netfliksie już 10 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA