REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jedna z najpopularniejszych produkcji Netfliksa powraca. Zapowiedź 3. sezonu serialu „Ty” zdradza datę premiery

„Ty” to serial Netfliksa adaptujący bestsellerową powieść Caroline Kepnes. Pierwsze wideo promujące 3. sezon produkcji zdradza datę premiery.

30.08.2021
19:23
ty serial sezon 3 teaser data premiery netflix
REKLAMA

Ty”, a dokładniej druga seria produkcji, zaledwie kilka dni po premierze stała się piątym najchętniej oglądanym serialem serwisu w 2019 roku. Fani tego odcinkowego thrillera musieli czekać na kontynuację prawie dwa lata. Zamówienie 3. sezonu ogłoszono na początku 2020 roku, trzy tygodnie po premierze 2. serii; zapowiedziano wówczas, że trafi on do oferty serwisu w 2021, jednak dotychczas nie doprecyzowano daty. Dziś do sieci trafiła pierwsza oficjalna zapowiedź wideo, a miłośnicy serialu mogą odetchnąć z ulgą – dalsze losy Joego poznamy już niedługo. Rzućcie okiem na teaser.

REKLAMA

„Ty”: teaser i data premiery 3. sezonu

REKLAMA

Trzecia seria produkcji trafi na Netfliksa 15 października. Duet producencki w postaci Sery Gamble i Grega Beraltiego pozostał bez zmian. W nowej odsłonie powrócą wcielający się w Joego Penn Badgley i Victoria Pedretti, która portretuje dziewczynę imieniem Love. Akcja sezonu ma przenieść się poza granice Los Angeles, do Madre Linda, gdzie Joe zmierzy się z wyzwaniami diametralnie różniącymi się od tych znanych z wcześniejszych odcinków – między innymi z ojcostwem, oceniającymi mamusiami-blogerkami i uprzywilejowanymi przedsiębiorcami technologicznymi.

Przypomnijmy, że fabuła produkcji skupia się na stalkerze – niezrównoważonym, ale oczytanym i inteligentnym facecie, obsesyjnie zakochanym w aspirującej pisarce. Serial na Zachodzie został ciepło przyjęty przez widzów i krytyków (oceny polskich recenzentów były mniej jednogłośne i zdecydowanie mniej entuzjastyczne), co zachęciło streamingowego giganta do wykupienia praw od stacji Lifetime.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA