REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Audiobooki

Tylko dziś: Ebookpoint przecenia ponad 5000 ebooków i audiobooków nawet o 90%

Księgarnia Ebookpoint.pl już po raz trzeci organizuje akcję „Zaczytanego”. To przedsięwzięcie z roku na rok nabiera rozmachu - w pierwszej edycji przecenionych zostało 700 ebooków, dziś - ponad 5000 tytułów od 35 wydawnictw. To największa promocja w historii Ebookpoint.

02.01.2015
10:08
Tylko dziś: Ebookpoint przecenia ponad 5000 ebooków i audiobooków nawet o 90%
REKLAMA
REKLAMA

Akcja "Zaczytanego 2015" obowiązuje tylko dzisiaj. Wszystkie pozycje dostępne są w czterech progach cenowych: 6.90 zł, 9.90 zł, 14.90 zł i 19.90 zł. W promocji wzięli udział najwięksi polscy wydawcy, m.in.: Czarne, Rebis, Nasza Księgarnia, MT Biznes, Studio Emka, Wydawnictwo Dolnośląskie.  Przecenionych zostało też aż 1740 ebooków Grupy Helion, jeśli więc szukacie książek biznesowych, podręczników czy poradników, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Dla tych, którzy nie mają czasu na przeglądanie całej oferty promocyjnej, jak zwykle przygotowaliśmy listę kilku tytułów, którymi warto się zainteresować:

Coś dla tych, którzy lubią zrzędzić, narzekać i marudzić. Na wszystko i z byle powodu. Którym stale się coś nie podoba, a gdyby Mark Zuckerberg wprowadził na Facebooku przycisk "nie lubię tego", klikaliby go tak zapamiętale, że lewy przycisk myszy nie wytrzymałby tygodnia. Innymi słowy, "Książeczka rasowego marudy" to humorystyczny przewodnik Grumpy Cata, najbardziej rozpoznawalnego kota Internetu, po jego życiowej drodze, pełnej sarkazmu i utyskiwania.

Powieść autora bestsellerowej "Złodziejki książek". Jej bohaterem jest nieudacznik i pechowiec, Ed Kennedy, który wiedzie nudne i pozbawione perspektyw życie. Do czasu. Pewnego dnia jest świadkiem napadu na bank i udaje mu się powstrzymać złodzieja. Dzięki temu zostaje wybrany na Posłańca - jego misją staje się pomoc ludziom, których adresy ktoś wypisuje na kartach do gry. "Posłaniec" to poruszająca i trzymająca w napięciu wędrówka w poszukiwaniu przeznaczenia.

Książka będąca efektem współpracy dwóch znakomitych pisarzy gatunku science-fiction. Po wojnie nuklearnej ocalała część ludzkości zwróciła się ku nowej religii opartej na gniewie i strachu. Urodzony bez rąk i nóg Tibor McMasters wyrusza na poszukiwanie ludzkiej postaci Deus Irae, Boga Gniewu, człowieka który rozpętał wojnę, by poznać jego oblicze i namalować je na fresku. Pozycja interesująca przede wszystkim ze względu na poruszane w niej rozbudowane wątki teologiczne i filozoficzne.

Pierwsza część bardzo dobrze przyjętej trylogii autorstwa znanego reportera i dziennikarza śledczego. Ze stawu w wiosce na Podlasiu wyłowione zostają zwłoki bez twarzy. Policja podejrzewa mafijne porachunki, szybko jednak wychodzi na jaw, że sprawa jest o wiele poważniejsza - to dopiero pierwsze z serii morderstw i dziwnych wydarzeń sięgających szczytów władzy. Elektryzujący thriller z wciągającą i wiarygodną intrygą.

Bernadette jest uparta, szalona i nieprzewidywalna. Jej własny mąż ma jej co nieco do zarzucenia, a sąsiedzi uważają, że przynosi hańbę sobie i ich miastu. Bernadette, matka, żona i genialna architektka pewnego dnia znika bez śladu. Aby odnaleźć swoją rodzicielkę jej córka, Bee, zbiera prywatne e-maile i korespondencję Bernadette. Próba odpowiedzi na pytanie co się stało i gdzie podziała się jej matka, będzie podróżą w głąb ich relacji, trudnym i jednocześnie zabawnym doświadczeniem. „Gdzie jesteś, Bernadette?” to satyra na współczesną rodzinę, opowieść o przywiązaniu, miłości i nieco dziwnym otaczającym nas świecie. Więcej możecie przeczytać w naszej recenzji.

REKLAMA

Nazywany „nowym Jo Nesbo” Horst, stworzył jeden z najciekawszych, wydanych w ubiegłym roku w Polsce kryminałów. Viggo Hansen – sąsiad policjanta z Larviku, Williama Wistinga, zostaje znaleziony martwy w swoim domu. Hansen był samotnikiem, którego życiem nikt się nie interesował, a zwłoki odnaleziono przypadkiem. Ta historia porusza córkę Wistinga, Linę, która decyduje się napisać na ten temat reportaż. Niedługo potem policja natrafia na następne ciało. Sprawa zaczyna się komplikować, a kolejne tropy prowadzą do seryjnego mordercy. Więcej możecie przeczytać w naszej recenzji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA