REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Tylko dziś: w Publio ponad 900 e-booków 40% taniej

Kto po wypłacie - portfel w dłoń! A kto jeszcze czeka, niech żałuje. Bowiem tylko dziś Publio przeceniło o 40% ponad 900 e-booków z grupy wydawniczej Foksal, co oznacza sporo ciekawych tytułów do wyjęcia w naprawdę dobrej cenie. 

11.12.2014
13:56
Tylko dziś: w Publio ponad 900 e-booków 40% taniej
REKLAMA

REKLAMA

Promocja obejmuje oferty wszystkich wydawnictw działających pod szyldem Foksal, w tym między innymi W.A.B., specjalizujące się przede wszystkim we współczesnej prozie polskiej i bestsellerowych kryminałach, Buchmann skupiające się głównie na rozmaitych poradnikach czy Wilga, odpowiedzialne za wszelakie publikacje dla dzieci i młodzieży. Słowem, jest w czym wybierać. I jak zwykle w takich chwilach - służymy pomocą!

Czyli "Uwikłanie", "Ziarno prawdy" i wydany niedawno "Gniew". Moim zdaniem - jedne z najciekawszych polskich kryminałów ostatnich lat, które przyniosły Miłoszewskiemu uznanie również poza granicami kraju. Świetny, charakterny główny bohater, niesamowicie wciągające intrygi i niezwykle lekki, plastyczny styl autora to tylko najważniejsze zalety tej trylogii. Jeśli sprawicie sobie taki pakiet, nie bierzcie się za lekturę przed weekendem. Jak już zaczniecie czytać, nie oderwiecie się póki nie przewrócicie ostatniej strony. Literacki debiut Zygmunta Miłoszewskiego, horror "Domofon", to też ze wszech miar godna uwagi pozycja.

Mroczna powieść, za którą w 2013 roku Bator otrzymała Literacką Nagrodę Nike. Dziennikarka Alicja Tabor wraca do rodzinnego Wałbrzycha by napisać reportaż o dzieciach, które od kilku miesięcy giną bez śladu. Próba wyjaśnienia tej tajemnicy przywoła demony ze przeszłości, o których Alicja wolałaby zapomnieć. Gęsta atmosfera, niezwykły, oniryczny klimat, pełen różnych odmian zła tworzą znakomite tło dla tej opowieści, w której kryminał spotyka się z powieścią gotycką.

Marcin Mortka to pisarz uniwersalny, który równie dobrze odnajduje się w klimatach skandynawskich sag, amerykańskich horrorów, jak i morskiego fantasy, którego to zresztą został okrzyknięty mistrzem. "Morza Wszeteczne" to niewymagająca, lekka lektura, pełna humoru, barwnych postaci i wartkiej akcji w pirackich klimatach, która udowadnia, że tytuł ten nie został Mortce nadany na wyrost.

Henning Mankell, pisarz najbardziej znany z kryminałów z policjantem Kurtem Wallanderem, we "Wspomnieniach brudnego anioła" próbuje swoich sił w powieści historycznej. I to ze znakomitym efektem. To fascynująca historia Szwedki, która zostaje właścicielką największego domu publicznego w stolicy Mozambiku na przełomie XIX i XX wieku. pełna trafnych spostrzeżeń i refleksji.

REKLAMA

W 2011 roku w Berlinie w tajemniczych okolicznościach budzi się na jednej z miejskich ławek Adolf Hitler. Początkowo brany za wariata, z czasem zaczyna budzić zainteresowanie i robić medialną furorę jako komik. Coraz popularniejszy ex-Führer zdobywa pewne wpływy polityczne i przekonuje do siebie pokaźną część narodu niemieckiego. Czy koszmar Trzeciej Rzeszy ma szansę się powrócić? "On wrócił" to niemiecki bestseller, sprzedany w ponad 700 tys. egzemplarzach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA