REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

U2 z nową piosenką po 3 latach przerwy. A w niej Bono jako lew

U2 powraca! Po trzech latach przerwy zespół wydał w końcu nową piosenkę. Your Song Saved My Life pochodzi ze ścieżki dźwiękowej nadchodzącej animacji "Sing 2".

04.11.2021
8:22
bono sing 2 u2 nowa piosenka
REKLAMA

Bajka. Fani musieli czekać aż Bono wystąpi w bajce, aby dostać nową piosenkę U2. Zespół nie wydał niczego od trzech lat. Od 2019 roku panowie też nie koncertują. To ciężki czas dla ich miłośników, ale wygląda na to, że dobiegł końca. W sieci zadebiutował bowiem kawałek Your Song Saved My Life - ze ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego "Sing 2".

W produkcji do znanych nam już bohaterów dołączy nowa postać. Buster wyruszy bowiem na poszukiwania gwiazdy rocka, która od ponad dekady nie pokazywała się światu. Lew Clay stracił żonę i postanowił żyć w ukryciu. Czy zdecyduje się powrócić na scenę? Na pewno przemówi głosem Bono i zaśpiewa udostępnioną właśnie piosenkę.

Fani U2 powinni być zadowoleni. Your Song Saved My Life utrzymane jest w stylu, do którego zespół już nas przyzwyczaił w swoich dotychczasowych balladach. Zresztą przekonajcie się sami.

REKLAMA

Your Song Saved My Life - nowa piosenka U2

REKLAMA
U2 - nowa piosenka

To nie jedyna niespodzianka jaka czeka na fanów U2 na soundtracku "Sing 2". W filmie usłyszymy bowiem jeszcze trzy inne piosenki zespołu w nowych aranżacjach. Będzie to Where the Streets Have No Name w wykonaniu Tori Kelly, Tarona Egertona, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon i Nicka Krolla, Stuck in a Moment You Can’t Get Out Of zaśpiewane przez Scarlett Johansson oraz I Still Haven’t Found What I’m Looking For duetu Bono i Johansson.

Jeśli po nowej piosence mało wam U2 to polecamy zajrzeć na niedawno utworzone konto zespołu na TikToku. Z okazji 30. rocznicy premiery albumu Achtung Baby na platformie będą pojawiać się archiwalne materiały z koncertów formacji.

"Sing 2" pojawi się w polskich kinach 7 stycznia 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA