REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ucho Prezesa wraca! 3. sezon politycznej satyry od dzisiaj w Showmax

Niewiele polskich produkcji wywołało furorę porównywalną do Ucha Prezesa. Internetowy serial satyryczny od razu został uznany za wydarzenie sezonu. A potem było jeszcze lepiej, dlatego wielu nie mogło się doczekać kolejnego sezonu. Na szczęście Ucho Prezesa powraca już dzisiaj!

15.03.2018
9:55
Ucho Prezesa Robert Górski
REKLAMA
REKLAMA

3. sezon uwielbianego show powróci w niezmienionej formie, ale z kilkoma nowymi twarzami w obsadzie. Rekonstrukcja rzeczywistego rządu musiała za sobą pociągnąć zmiany również w fikcyjnym gabinecie prezesa. Jak jednak zapewniają twórcy serialu, nie oznacza to, że dotychczasowi ulubieńcy znikną z ekranu. Panowie Antoni i Ryszard, podobnie jak pani Beata wciąż będą pojawiać się na dywaniku prezesa.

To pozytywna wiadomość, bo serialowy odpowiednik Antoniego Macierewicza był bezapelacyjną gwiazdą Ucha Prezesa.

Ucho Prezesa trzeci sezon class="wp-image-142684"

Co więcej, to właśnie jemu poświęcony zostanie pierwszy odcinek trzeciego sezonu – Zęby krokodyla. Jednym z nowych bohaterów będzie z kolei Donald z Brukseli, który ma ostro pomieszać szyki prezesowi, w którego wciela się Robert Górski. Poza zwyczajowym otoczeniem gabinetu prezesa i sejmowych korytarzy w nowej serii pojawią się również sceny odbywające się zagranicą.

Do obsady serialu dołączyli Krzysztof Dracz i Jolanta Fraszyńska, którzy wcielą się w parę prowadzącą ośrodek terapeutyczny dla byłych polityków.

REKLAMA

Wśród gościnnej obsady nie zabraknie głośnych nazwisk: Cezarego Pazury, Tomasza Kota czy Magdaleny Schejbal. Produkcja 15 marca zadebiutuje na platformie Showmax. Kilka dni później pierwszy odcinek będzie można również obejrzeć w innych mediach. W Telewizji WP pojawi się 18 marca, a na oficjalnym kanale serialu na YouTubie epizod zadebiutuje 22 marca tego roku.

Nowe epizody Ucha Prezesa można znaleźć na serwisie Showmax. Będą emitowane co czwartek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA