REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Robert Górski zmęczony serialem Ucho Prezesa. W tym roku zobaczymy ostatni sezon produkcji

Nadchodzący czwarty sezon serialu Ucho Prezesa prawdopodobnie będzie ostatnim - zapowiada Robert Górski. Autor twierdzi, że tyle odsłon w zupełności wystarczy.

06.11.2018
13:54
ucho prezesa ostatni sezon
REKLAMA
REKLAMA

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórca serialu Ucho Prezesa, powiedział w rozmowie z wyborcza.pl, że pierwotne założenie zakładało zakończenie produkcji po 4 sezonach.

Kręcimy czwarty sezon, ostatni. Tak się dogadaliśmy, tak miało być od początku. Wydaje mi się, że to wystarczy. Rola tego serialu została spełniona. Jestem już tym zmęczony, chciałbym zrobić coś innego - podobnie jak rzecznik Łapiński. Chcemy skończyć z przytupem - powiedział Górski.

Górski zapowiedział także powstanie osobnej sztuki teatralnej w warszawskim Teatrze 6. Piętro.

Pierwszy sezon serialu politycznego Ucho Prezesa zadebiutował na YouTubie w styczniu 2017 roku. Była to kontynuacja skeczy Posiedzenie rządu, tworzonych przez Górskiego na potrzeby wystąpień kabaretowych. Od lutego ubiegłego roku serial emitowany jest także przez platformę Showmax, a od 2018 przez telewizję WP.

Serial miał swoje wzloty i upadki, lepsze i gorsze odcinki. Niezmienne jednak jest to, że w fabule obrywa się wszystkim opcjom politycznym - Ucho Prezesa używa sobie zarówno na władzy jak i opozycji, nie oszczędzając nikogo.

Ucho prezesa obejrzycie w Showmaksie za darmo.

Jakiś czas temu właściciele serwisu Showmax zdecydowali się na częściowe uwolnienie oferty. Umożliwia to obejrzenie wybranych pozycji za darmo, wystarczy jedynie utworzyć konto na platformie. Jednym z tych tytułów jest właśnie Ucho prezesa. Pierwsze 3 sezony serialu znajdziecie na stronie Showmax oraz na YouTubie.

REKLAMA

Ucho Prezesa ostatni sezon - kiedy premiera?

Premiera 4. sezonu zaplanowana jest na 15 listopada 2018 roku w serwisie Showmax i 18 listopada w Telewizji WP.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA