REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

TVN zaskakuje doborem celebrytów. Znamy skład trzeciej edycji programu Agent - Gwiazdy

Po długiej przerwie programowej stacje telewizyjne ogłaszają najciekawsze pozycje, które będziemy mogli oglądać w wiosennych ramówkach. Zdecydowanie największą uwagę skupia na sobie program Agent - Gwiazdy, który zaprezentował właśnie najnowszych uczestników.

08.01.2018
20:58
TVN stawia na nowe twarze. Lista uczestników programu Agent-Gwiazdy 3
REKLAMA
REKLAMA

Stacja TVN ponownie sięga po sprawdzony format.

Trzecia edycja programu Agent – Gwiazdy już niebawem pojawi się na antenie, po raz kolejny zaskakując przede wszystkim doborem gwiazd. Program, w którym popularne osobistości zmuszone są do wykonywania niecodziennych czynności w celu zdobycia sporych pieniędzy i zdemaskowania przeszkadzającego im sabotażysty, szybko zdobył popularność w Polsce. Zarówno pierwsza, jak i druga seria reality-show wzbudzała silne emocje w telewidzach, którzy zastanawiali się nad tym, kto w programie sprawuje rolę tytułowego agenta.

Niestety, wraz z kolejnymi seriami programu można zauważyć coraz słabszy dobór obsady.

Już w drugiej serii Agenta widzowie niejednokrotnie dali wyraz swojego zaskoczenia wynikającego z pojawienia się w programie mocno kontrowersyjnych uczestników. Stacja i tym razem nie daje za wygraną, stawiając na zaskakującą mieszankę twarzy polskiego show-biznesu. W trzeciej serii pojawią się głównie mało znane postaci – nie tylko ze świata szeroko rozumianej kultury, ale również sportu.

 class="wp-image-69386"

Kogo zobaczymy w najnowszej edycji programu Agent – Gwiazdy?

Na małym ekranie będziemy mogli oglądać dokonania Julii Wróblewskiej, znanej większości odbiorców z komedii romantycznej Tylko mnie kochaj. Młoda celebrytka, której dokonania aktorskie są bardziej niż mierne, nie stroni od udziału w przeróżnych programach rozrywkowych pokroju Tańca z Gwiazdami i Celebrity Splash! W Agencie pojawi się także raper Peja, którego udział w TVN-owskiej produkcji budzi największe kontrowersje. Muzyk znany jest bowiem przede wszystkim z mocnych tekstów i wulgarnego języka. Wśród bardziej znanych gwiazd wystąpi również mistrzyni kolarstwa górskiego – Maja Włoszczowska. W nowej serii programu nie zabraknie też znanego z roli przystojnego adwokata z Prawa Agaty, Michała Mikołajczaka. Drużynę aktorską zasili także Tomasz Ciachorowski, słynący z udziału w telenoweli M jak Miłość. Z bardziej znanych uczestników możemy wyłowić Ilonę Ostrowską, uwielbianą przez fanów serialu Ranczo.

Pozostali uczestnicy trzeciej edycji Agent – Gwiazdy to osoby znacznie mniej popularne.

W programie wezmą udział: Victor Borsuk - mistrz Polski w kitesurfingu, Beniamin Andrzejewski z serialu 19+, Anna Skura – blogerka, Anna Lucińska będąca prezenterką Dzień Dobry Polsko, Karolina Ferenstein-Kraśko żona Piotra Kraśki, Maciej Myszkowski będący mężem Justyny Steczkowskiej oraz Jan Kuroń – syn znanego kucharza.

Jak łatwo można zauważyć, w tym roku w programie Agent zobaczymy zmagania mało znanych twarzy, którym udział w produkcji zagwarantowali przede wszystkim popularni członkowie rodziny. Reality-show może być zatem świetną okazją dla wybicia się w show-biznesie i wykreowania nowych celebrytów. Najwyraźniej w trzeciej edycji najbardziej rozpoznawalną gwiazdą programu będzie jego prowadząca – Kinga Rusin.

REKLAMA

Program Agent – Gwiazdy 3 został zrealizowany w Hong Kongu oraz na wyspie Bali. Reality-show będzie miało swoją emisję wiosną 2018 roku na antenie TVN.

Zdjęcie tytułowe: TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA