REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Olszówka, Pakosińska i Małaszyński dołączają do obsady „Usta Usta”. TVN pokaże 5. sezon w przyszłym roku

Po udanym powrocie na antenę TVN, serial „Usta usta” doczeka się 5. sezonu — prace na planie już trwają, a premiery możemy spodziewać się już w przyszłym roku. Okazuje się, że do obsady nowego sezonu dołączyło kilka nowych nazwisk.

26.10.2020
18:25
usta usta sezon 5 tvn nowa obsada
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy po ponad 10 latach TVN zapowiedział powrót serialu „Usta Usta”, opcje były dwie: albo będzie sukces, albo kompletna klapa. Serial, który przez lata dorobił się rzeszy wiernych fanów, od początku narzucił wysoki poziom, więc od początku było jasne, że oczekiwania względem 4. sezonu będą wygórowane. Na szczęście twórcy podołali wyzwaniu — „Usta Usta” zaliczyły powrót na tyle udany, że już ruszyły prace na planie kolejnego, 5. sezonu. Co ciekawe, w nowej odsłonie zobaczymy nie tylko dalsze losy głównych bohaterów, ale do ekipy dołączy kilka nowych twarzy.

„Usta Usta 5”: kto w obsadzie?

W nowym sezonie ponownie zobaczymy twarze znane z dotychczasowych odcinków: m.in. Pawła Wilczaka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Marcina Perchucia, Magdalenę Walach, Sonię Bohosiewicz, czy Magdalenę Popławską. Jak poinformował TVN, w 5. sezonie pojawią się także nowi bohaterowie, w których wcielą się Edyta Olszówka, Paweł Małaszyński, Anna Smołowik, Karolina Kominek, Katarzyna Pakosińska, Dariusz Biskupski i Paulina Szostak.

W „Usta Usta 5” pojawi się również postać znana z pierwszych trzech sezonów niania — pochodząca z Ukrainy Oksana, w którą ponownie wcieli się Elena Leszczyńska.

TVN pokazał zdjęcia z planu nowego sezonu: o czym będzie opowiadać?

W 5. sezonie twórcy skupią się m.in. na relacjach Adama (Paweł Wilczak), który po rozstaniu z dużo młodszą od siebie Sarą, nawiązuje bliższy kontakt z Magdą (Anna Czartoryska-Niemczycka). Ta z kolei zaangażowana jest w znajomość z żonatym mężczyzną (Czyżby to właśnie w niego miał się wcielić Paweł Małaszyński? Zdjęcie z planu TVN sugeruje, że to on zagra niewiernego męża):

Usta Usta 5 zdjecia z planu
Anna Czartoryska-Niemczycka i Paweł Małaszyński na planie serialu „Usta Usta”/ fot. Piotr Litwic/TVN
Poznamy również dalsze losy Agnieszki Kornatowskiej (Magdalena Popławska), która na poważnie zajmie się rozkręcaniem własnego interesu — pomoże jej w tym nie tylko przystojny wspólnik Michał (Mateusz Damięcki), ale i młoda, zdolna pisarka — Róża (Paulina Szostak)
REKLAMA

Z kolei Krzysztof (Marcin Perchuć) będzie musiał odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji i poukładać swoje życie po tym, jak jego życie zawodowe i prywatne legło w gruzach — czy tym razem postawi na uczciwą pracę i uniknie kolejnych zarzutów? Czy poznanie Agaty (Edyta Olszówka) uratuje mu skórę przed kolejnymi, mocno podejrzanymi pomysłami na życie?

O tym wszystkim przekonamy się już niebawem — jak zapowiedział TVN, 5. sezon serialu „Usta Usta” ma trafić na antenę już w przyszłym roku. 5. sezon będzie liczyć 9 odcinków.

Wszystkie cztery sezony serialu „Usta Usta” obejrzycie w aplikacji Player.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA