REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Rok akademicki już za rogiem, więc czas wybrać najlepszy pakiet internetu. Vectra przygotowała różnorodną ofertę studencką

Wakacje dobiegają końca, ale do startu roku akademickiego zostało jeszcze trochę czasu. To dobra informacja dla młodych studentów, którzy wciąż zastanawiają się, jaka oferta na internet najbardziej pasuje do ich potrzeb. Vectra właśnie dla nich przygotowała szereg różnorodnych pakietów.

01.09.2020
19:05
vectra oferta studencka
REKLAMA
REKLAMA

Dobry internet dostosowany do indywidualnych potrzeb poszczególnych odbiorców od wielu lat jest już niezbędny w pracy każdego polskiego studenta. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. A w okresie kryzysu epidemiologicznego, gdy uczelnie kładą jeszcze większy nacisk na materiały dostarczane za pomocą sieci, wybór odpowiedniej oferty staje się czymś absolutnie kluczowym. Nie wszyscy potencjalni użytkownicy posiadają jednak odpowiednią wiedzę i mają świadomość dostępnych na rynku możliwości.

Dlatego warto uważniej przyjrzeć się ofercie prezentowanej przez firmę Vectra pod hasłem „Back to school”.

Jeden z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce przygotował pięć wariantów dostępnych dla nowych użytkowników, którzy będą zakładać umowę po raz pierwszy. W każdym z pakietów znajduje się internet w niskiej cenie, ale oferują oprócz tego mnóstwo dodatkowych usług związanych tak z edukacją, jak i rozrywką. Najtańsza z zaprezentowanych ofert zawiera w sobie internet o szybkości pobierania nieograniczonych ilości danych z prędkością 150 Mb/s i szybkości wysyłania do 15 Mb/s. Za zawartą umowę dedykowany klient zapłaci 44,99 zł miesięcznie (cena po uwzględnieniu rabatów), a po okresie zobowiązania kończącym się 30 czerwca możliwe będzie rozwiązanie umowy lub skorzystanie z innych promocji.

vectra oferta studencka class="wp-image-438274"

Vectra zapewnia przy wyborze tego pakietu darmową instalację modemu Wi-Fi i szereg dodatkowych opcji, wśród których znajdziemy: Prasę Online za darmo przez 14 dni, dostęp do serwisu HBO GO za 24,99 zł miesięcznie, pakiet Eleven GO z szeregiem kanałów sportowych za 14,99 miesięcznie, a także kilka promocji na pomoc ekspertów AXA Assistance w ramach Szybka Pomoc DOM, Szybka Pomoc INTERNET, Szybka Pomoc INTERNET PLUS, Szybka Pomoc Zdrowie dla Ciebie i Szybka Pomoc Zdrowie dla Rodziny (w cenach od 4,99 do 19,99 zł).

Mocniejszy internet o szybkości pobierania wynoszącej 300 Mb/s znajdziemy w dwóch kolejnych ofertach Vectra „Back to school”.

Różnią się one przede wszystkim ceną, bo na podstawowym poziomie proponują internet o tych samych statystykach – 300 Mb/s przy pobieraniu i 40 Mb/s przy wysyłaniu danych. Za pierwszą ofertę zapłacimy (po zaakceptowaniu obu wspomnianych rabatów) 49,99 zł miesięcznie a za drugą 59,99 zł. W obu przypadkach ustalona cena obowiązuje od pierwszego miesiąca.

Pakiety oferują przy tym nieco inne usługi dodatkowe. Tańsza oferta zawiera w sobie trwający do 30 czerwca 2021 roku darmowy dostęp do TIDAL Premium Student. Z kolei po wybraniu opcji za 59,99 zł miesięcznie nowi klienci będą mogli korzystać bez dodatkowych opłat aż do 30 czerwca z platformy Lecton zawierającej najlepsze polskie podcasty, oryginalne seriale audio, nagrania relaksacyjne, materiały edukacyjne dla całej rodziny oraz szkolne lektury w wersji dźwiękowej. Przy wyborze obu ofert można też oczywiście skorzystać ze wszystkich usług dodatkowych wymienionych przy okazji najtańszego pakietu. Ich cena pozostaje bez zmian, gdy klient zdecyduje się na Internet + TIDAL lub Internet + Lecton.

Vectra przygotowała też rozwiązania dla osób posiadających nieco większe zasoby i poszukujących poszerzonej listy usług.

Dlatego dwie ostatnie propozycje przygotowane w ramach akcji „Back to School” oprócz internetu stacjonarnego o szybkości 300 Mb/s zawierają także pakiet Voice 3GB (nielimitowane rozmowy i SMS-y w Polsce oraz roamingu na terenie Unii Europejskiej, a także 3 GB internetu mobilnego). Nie ma przy tym konieczności zmiany dotychczasowego numeru telefonu. Wybór tej opcji będzie kosztować 54,99 zł miesięcznie przy umowie obowiązującej przez 24 miesiące (plus opłata jednorazowa w wysokości 59,99 zł).

vectra oferta studencka class="wp-image-438253"

W zestawie Internet 300 Mb/s + Voice 3GB + Platynowy HD oprócz już wymienionych znajdziemy też dodatkowy dostęp do platynowego pakietu telewizji kablowej Vectry. Zawiera on aż 22 kanały edukacyjne, w tym m.in. Discovery Science HD, History, Focus TV HD, Animal Planet HD, National Geographic HD, National Geo People HD i BBC Earth. Po zakupieniu tej oferty materiały wspomagające w nauce tak najmłodsze dzieci, jak i studentów będzie można też znaleźć na VOD i Vectra VOD w TV Online (więcej szczegółowych informacji na temat tej platformy przeczytacie TUTAJ). Za całość zapłacimy łącznie 94,99 zł/miesiąc wraz z opłatą jednorazową w wysokości 59,99 zł.

Vectra może się więc pochwalić szeroką i różnorodną ofertą przygotowaną z myślą o uczniach i studentach dysponujących różnymi funduszami. Część użytkowników być może będzie wypatrywać internetu mocniejszego niż 300 Mb/s, którego Vectra akurat w tej promocji nie proponuje, ale wydaje się, że wielość możliwości wyróżnionych przez firmę i tak zadowoli znaczną większość zainteresowanych.

REKLAMA

Pełna oferta Vectra „Back to school” w formie mini-ściągawki:

  • 150 Mb/s w cenie 44,99 zł (brak opłaty jednorazowej, zobowiązanie do 30.06.2021)
  • 300 Mb/s + dostęp do TIDAL Student w cenie 49,99 zł (brak opłaty jednorazowej, zobowiązanie do 30.06.2021)
  • 300 Mb/s + dostęp do platformy Lecton w cenie 59,99 zł (brak opłaty jednorazowej, zobowiązanie do 30.06.2021)
  • 300 Mb/s + Voice 3 GB w cenie 54,99 zł (opłata jednorazowa: 59,99 zł, zobowiązanie na 24 miesiące)
  • 300 Mb/s + Platynowy HD + Voice 3 GB w cenie 94,99 zł (opłata jednorazowa: 59,99 zł, zobowiązanie na 24 miesiące)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA