REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV

Internetowa telewizja kablowa. Vectra przygotowała nową ofertę z usługami Smart

Nowa oferta Vectry powinna zainteresować każdego, kto ceni sobie wygodę. Usługi Smart w nowym dekoderze pozwoli wam cieszyć się nie tylko telewizją kablową, ale również wieloma usługami dostępnymi za pośrednictwem internetu.

02.10.2020
17:48
Vectra smart uslugi oferta
REKLAMA
REKLAMA

Rynek usług telewizyjnych zmienia się w kalejdoskopie. Dynamiczny rozwój branży wymaga od firm ciągłego trzymania ręki na pulsie i dostosowywania się do nowych wymogów. Operator kablowy Vectra dobrze zdaje sobie z tego sprawę i co chwilę proponuje swoim obecnym i przyszłym klientom innowacyjne rozwiązania. Chcąc przypodobać się studentom przygotowała niedawno specjalną ofertę pod hasłem „Back to school”, a już od jakiegoś czasu konsekwentnie poszerza ofertę kanałów dostępnych w najwyższej jakości 4K.

Nowości w ofercie Vectry

W lutym, zeszłego roku Vectra jako pierwszy operator w Polsce wprowadził technologię 4K zarówno w usłudze telewizji cyfrowej jak i TV Online. Kolekcja kanałów dostępnych w jakości 4K co chwilę się poszerza (niedawno dołączyło do nich Insight TV), a teraz firma przygotowała dla swoich obecnych i nowych klientów kolejną niespodziankę.

Rok 2020 to dla Grupy Vectra kamień milowy. Jesteśmy obecnie największym operatorem telewizji kablowej w Polsce. Nasze ambicje realizujemy również w obszarze świadczonych usług – od 1 października br., jako pierwszy operator kablowy w Polsce i jeden z niewielu w Europie, oferujemy naszym Klientom dekoder w standardzie 4K oparty o Android TV. W ten sposób połączyliśmy świat tradycyjnej telewizji z przebogatym w multimedialne treści światem Internetu. Wyrazem tego jak się zmieniamy i jacy chcemy być w przyszłości jest nasze nowe logo. Wsłuchując się w głos Klientów pragniemy wspólnie tworzyć rozwiązania wygodne i proste w obsłudze z dostępem do atrakcyjnego kontentu i rozrywki, nie tylko w domu, ale również poza nim – wszędzie tam, gdzie jest Internet – mówi Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

W swojej jesiennej kampanii Vectra ma do zaoferowania nową odsłonę oferty i dwie innowacyjne usługi:

 • TV Smart to nowa usługa w ofercie Vectra. Oferowany wraz z nią dekoder Android TV umożliwia dostęp tradycyjnych kanałów telewizyjnych – w tym również w standardzie 4K, bogatej biblioteki VOD, usług streamingowych, muzycznych oraz tysięcy innych aplikacji, usług i serwisów dostępnych w sklepie Google Play, w tym wielu gier, którymi steruje się za pomocą pilota lub akcesoryjnego pada. Z nowego dekodera oferowanego wraz z usługą Vectra TV Smart skorzystać będzie mógł każdy, niezależnie od tego, kto jest jego dostawcą Internetu.
 • Smart Multiroom to nowa propozycja dla abonentów telewizji cyfrowej Vectra. Będą mogli skorzystać z nowego dekodera Android TV, podłączając go do drugiego lub trzeciego posiadanego w domu telewizora. Tym samym, dzięki usłudze Vectra, funkcje Smart będą dostępne również na odbiornikach starszej generacji, umożliwiając dostęp do blisko 200 kanałów, różnorodnych aplikacji, serwisów OTT i innych funkcji dekodera bez konieczności wymiany telewizora.
Dekoder Vectra class="wp-image-448522"
Dekoder Vectra

Co więcej, jak czytamy w informacji prasowej nowy dekoder posiada nie tylko wszystkie funkcje, dobrze znane dotychczasowym klientom Vectry, ale również zupełnie nowe:

 • Funkcja Catch-up TV – pozwala na powrót, do 7 dni wstecz, do wybranych programów, które przegapiliśmy,
 • Funkcja Restart TV – oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął,
 • nPVR – zapisuje programy w chmurze,
 • Vectra VOD – baza kilkunastu tysięcy filmów i seriali dostępnych na żądanie,
 • Chromecast – bezprzewodowe przesyłanie obrazu z innego urządzenia na dekoder,
 • Obraz w standardzie 4K,
 • Intuicyjna nawigacja po programach i nowoczesny EPG,
 • Dostęp do serwisów Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Player, YouTube i TIDAL,
 • Dostęp do tysięcy aplikacji, usług, gier i serwisów dostępnych w sklepie Google Play,
 • Sterowanie głosowe – wyszukiwanie programów i filmów, a także uruchamianie aplikacji dostępnych na dekoderze.
REKLAMA

Pierwsza internetowa telewizja kablowa

Jako pierwsza internetowa telewizja kablowa Vectra oferuje dostęp do najważniejszych i najpopularniejszych platform rozrywkowych. Fani filmów i seriali z poziomu nowego dekodera można bowiem cieszyć się ofertą serwisów VOD Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video czy Player. Dla miłośników muzyki natomiast przygotowano dostęp do aplikacji TIDAL. Prócz tego usługa Prasa Online pozwoli użytkownikom przeglądać setki różnych gazet w formie elektronicznej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA