REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Vin Diesel zostanie ostatnim łowcą czarownic

Vin Diesel nareszcie wychodzi poza dwie role, którym od lat jest bezwzględnie wierny - Riddicka i Dominica Toretto z "Szybkich i wściekłych". Aktor niedawno dostał angaż przy nowej produkcji Anga Lee, wkrótce pojawi się także jako główny bohater filmu „The Last Witch Hunter”, który właśnie doczekał się pierwszego teasera.

30.04.2015
10:02
Vin Diesel zostanie ostatnim łowcą czarownic
REKLAMA
REKLAMA

Akcja „The Last Witch Hunter” rozgrywać się będzie w Nowym Jorku, w czasach współczesnych. Świat przedstawiony w filmie skrywa wiele tajemnic, o których zwyczajni śmiertelnicy nie mają pojęcia. Jedną z nich jest istnienie czarownic - nieśmiertelnych, złowrogich istot, które zamierzają zapanować nad światem i zniewolić ludzkość. Powstrzymać je może tylko Kaulder (Vin Diesel), wojownik, który kiedyś już wygrał starcie z królową czarownic, za co zapłacić ogromną cenę. Obdarzony przekleństwem nieśmiertelności przez wieki polował na wiedźmy, nie zdając sobie sprawy, że tym udało się w tajemnicy wskrzesić swoją władczynię, która odzyskuje siły i zamierza się na nim zemścić.

REKLAMA

„The Last Witch Hunter” na ekrany kin wejdzie w październiku. Reżyserem filmu jest Breck Eisner, a scenarzystami Cory Goodman oraz Melisa Wallack. W obsadzie, obok Vin Diesela, pojawią się również Elijah Wood, Michael Caine oraz Rose Leslie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA