REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Kołakowska nazywa LGBT sektą. Według niej anime zamienia chłopców w gejów

Viola Kołakowska już chyba wszędzie doszukała się niecnych spisków. Tym razem była partnerka Tomasza Karolaka napisała wprost, że "LGBT to sekta!", która skłania dzieci do samobójstw. Przygnieciona ciężarem krytyki wytłumaczyła później, co miała na myśli. Wynika z tego, że do wynurzeń skłoniła ją... manga i cosplay (serio), ale prawda leży gdzie indziej.

16.10.2021
13:47
viola kolakowska lgbt sekta anime
REKLAMA

Viola Kołakowska jest niespełnioną aktorką, którą możemy kojarzyć z reklamy „antyprykatora” w „Dniu Świra” i innych epizodycznych ról, a także byłą partnerką Tomasza Karolaka, z którym ma córkę i syna. Niedługo po wybuchu pandemii celebrytka stała się jednak naczelną polską koronasceptyczką i tropicielką masonerii i iluminatów.

REKLAMA

Jej ostatnim wyczynem powiązanym niejako z zawodem był atak na Krystynę Jandę. Na Instagramie zastanawiała się, czy aktorka... "w ogóle powinna otwierać usta" oraz radziła jej, by "zbadała sobie głowę".  Poszło o wypowiedź dotyczącą rzecz jasna szczepionek i restrykcji dla osób, które nie dały się ukłuć.

Viola Kołakowska uderza w LGBT. Uważa, że to "gra o dusze dzieci".

Wtem ni stąd, ni zowąd 44-latka postanowiła obrazić osoby LGBT. Kilka dni temu lakoniczny wpis na InstaStory o treści: "LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju dranie!". W piątek wieczorem zdecydowała się rozszyfrować tajemnicze przesłanie (story już zostało skasowane).

Żeby było jasne, bo wciąż chyba nie kumacie. Oczywiste, że nie chodzi o ludzi innej orientacji, ale o tych, którzy stoją za tym i używają was do propagowania idei skrajnie wykraczającej poza jakiekolwiek wartości. I wiem, że wielu z was też tak sądzi, że zostaliście użyci i że się nie zgadzacie z tym jakich narzędzi używają, by wpłynąć całkowicie na młodzież, wmawiając im, że teraz to cool być homoseksualnym lub najlepiej by zmieniali płeć. To takie trendy i nie ma to nic wspólnego z prawdziwym poczuciem tożsamości seksualnej. Nagle wszystkie dziewczynki chcą być chłopcami, a wszyscy chłopcy są gejami. Cool też jest popełnić samobójstwo. To wszystko znajdziecie w mangach, anime, cosplayu i TikToku. A to wszystko połączone właśnie z ideologią (wiadomo jaką). Pod przykrywką walki o tolerancję i równość rozgrywa się zupełnie inny teatr. Gra o dusze dzieci

- napisała na InstaStory Viola Kołakowska.
 class="wp-image-1815199"
Screeny z www.instagram.com/violkakolakowska
REKLAMA

O co tak naprawdę chodziło celebrytce? Prawdopodobnie w szkodliwy sposób troszczy się o los swojej córki - 13-latka na TikToku m.in. wyjawiła, że jest panseksualna (podobają jej się osoby bez względu na płeć biologiczną, tożsamość czy orientację seksualną) oraz prezentowała się z torbą w kolorach tęczy, czyli symbolu osób LGBT. Współczujemy jej mamy, która zamiast być dla niej wsparciem, decyduje się publicznie obrazić i wypisywać bzdury o społeczności, z którą się identyfikuje.

* Zdjęcie główne: instagram.com/violkakolakowska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA