REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD

Serwisy VOD to nie tylko Netflix i HBO GO. Przedstawiamy najciekawsze premiery kwietnia od Prime Video, VOD.pl, Apple TV+ i Player.pl

Serwisy VOD w ostatnich dniach zaprezentowały swoja ofertę na następny miesiąc. Największa uwaga skupiła się na Netfliksie i HBO GO, ale głośne nowości szykują również Amazon Prime Video, Apple TV+, VOD.pl czy Player.pl. Zebraliśmy dla was najciekawsze premiery na kwiecień.

31.03.2020
21:57
1917 nowosci vod
REKLAMA
REKLAMA

Netflix i HBO GO zaprezentowały już swoje ramówki na następnych 30 dni (znajdziecie je TUTAJ i TUTAJ). Wśród zapowiedzianych produkcji nie brakuje głośnych hitów, ale wbrew pozorom nie są one zarezerwowane tylko dla tych dwóch najpopularniejszych platform. Dlatego sprawdziliśmy, jakie produkcje zaoferują w kwietniu inne serwisy VOD.

Najciekawsze premiery na kwiecień od Amazon Prime Video, Apple TV+ i polskich VOD:

Tales From the Loop – Amazon Prime Video

Co każdy z nas zrobiłby, gdyby wizje przedstawiane w science fiction mogły się spełnić za pomocą pojedynczej myśli czy gestu? Odpowiedzi na to pytanie szukają twórcy nowego serialu Amazon Prime Video pt. „Tales From the Loop”. Produkcja zainspirowana obrazami Simona Stalenhaga opowiada o mieszkańcach małego amerykańskiego miasteczka znajdującego się nad tajemniczą maszyną pozwalającą odkryć odpowiedzi na największe zagadki wszechświata. W obsadzie serialu znajdziemy m.in. Rebeckę Hall i Jonathana Price'a.

Premiera: 3 kwietnia

Home Before Dark – Apple TV+

Apple TV+ systematycznie powiększa bibliotekę swoich produkcji, chcąc przyciągnąć tam nowych widzów. Wśród zapowiedzi na przyszły tydzień znalazł się serial „Home Before Dark”, którego fabuła została oparta na prawdziwej historii. Produkcja opowiada o 9-letniej dziewczynce próbującej odkryć tajemnicę z przeszłości swojego ojca. Młoda reporterka w dojściu do prawdy musi przezwyciężyć lekceważenie i niechęć ze strony starających się coś ukryć mieszkańców małego miasteczka.

Premiera: 3 kwietnia

Śnieżka i fantastyczna siódemka – VOD.pl

Klasyczna baśń o Śnieżce i siedmiu krasnoludkach doczekała się już niejednej kinowej adaptacji. Niektóre były wierne oryginalnej opowieści, inne mocno od niej odchodziły. „Śnieżka i fantastyczna siódemka” zdecydowanie należy do drugiej z tych kategorii. Twórcy produkcji postawili sobie za cel uwspółcześnić niektóre elementy tej historii, dlatego zarówno główna bohaterka, jak i jej siedmiu towarzyszy zdecydowanie różnią się od pierwowzoru. Czy w udany sposób? Użytkownicy VOD.pl będą mogli się o tym przekonać już wkrótce.

Premiera: 3 kwietnia

Kraina Lodu II – Player.pl

Zeszłoroczny hit wytwórni Disney jest bez wątpienia jedną z najważniejszych kwietniowych nowości na VOD. Sequel popularnej „Krainy lodu” opowiada kontynuację historii Elsy i Anny. Siostry próbują odkryć prawdę o wypadku swoich rodziców, a jednocześnie znaleźć pomoc dla swojego królestwa. „Kraina lodu II” łączy w sobie humor, familijną opowieść i piękną animację (więcej o filmie przeczytacie w naszej recenzji).

Premiera: 1 kwietnia

Defending Jacob – Apple TV+

Miniseriale w ostatnich latach stały się jednym z najpopularniejszych gatunków w serwisach streamingowych. Nie dziwi więc, że na stworzenie własnej produkcji tego typu zdecydowało się także Apple TV+. „Defending Jacob” to thriller poświęcony relacjom rodzinnym. Brutalna zbrodnia wstrząsa małym miasteczkiem w stanie Massachusetts. Zastępca prokuratora okręgowego otrzymuje sprawę, ale wkrótce okazuje się, że głównym podejrzanym jest jego własny syn. Czy będzie w stanie zachować obiektywność w tej niemożliwej sytuacji? W „Defending Jacob” zagrali m.in. Chris Evans, Michelle Dockery i J.K. Simmons.

Premiera: 24 kwietnia

1917 – Player.pl

W drugim tygodniu kwietnia na platformie Player.pl pojawi się jeden z największych filmowych hitów zeszłego roku. Chodzi oczywiście o „1917” Sama Mendesa. Produkcja została nominowana do Oscarów w dziesięciu kategoriach i ostatecznie doczekała się trzech statuetek za najlepsze zdjęcia, montaż dźwięku i efekty specjalne. „1917” opowiada historię dwóch młodych żołnierzy, którzy muszą przemierzyć bitewną zawieruchę I wojny światowej, żeby uratować idący ku własnej zagładzie batalion Brytyjczyków.

Premiera: 10 kwietnia

Oficer i szpieg – VOD.pl

REKLAMA

Wśród głośnych premier kwietnia na VOD jest więcej niż jedna produkcja historyczna. Na VOD.pl wkrótce pojawi się również najnowszy film Romana Polańskiego, „Oficer i szpieg”. Adaptacja powieści Roberta Harrisa wywołała olbrzymie kontrowersje we Francji, mniej ze względu na podjętą w dziele tematykę, a bardziej ze względu na postać samego reżysera. Pokazy filmu były blokowane, a liczba otrzymanych nominacji do Cezarów została powszechnie potępiona. Jednocześnie „Oficer i szpieg” doczekał się głównie entuzjastycznych recenzji ze strony prasy.

Premiera: 3 kwietnia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA