REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO ujawniło datę premiery polskiego projektu „W domu”. Wzięło w nim udział 16 rodzimych filmowców

Była już wersja hiszpańska. Teraz przed nami serial „W domu” w polskim wydaniu. 16 rodzimych filmowców zrealizowało łącznie 14 krótkich odcinków, które składają się na antologię przedstawiającą nasze życie w czasie pandemii. 

26.06.2020
13:22
W domu serial polska hbo
REKLAMA
REKLAMA

Zasady gry są proste. Filmy muszą dziać się tu i teraz, w czasie pandemii, nie mogą trwać dłużej niż 10 minut, wszystkie muszą uwzględniać wprowadzone na czas pandemii restrykcje, artyści muszą przygotować filmy samodzielnie w czasie 4 tygodni, mając pełną dowolność w kwestii formy i gatunku. HBO Europe zaprezentowało już jak z takim zadaniem poradzili sobie Hiszpanie. Teraz przyszedł czas na Polskę.

16 polskich filmowców zgodziło się wziąć udział w niecodziennym projekcie HBO Europe.

Dzięki temu w ramach nadchodzącej antologii „W domu” swoje dzieła zaprezentują: Jacek Borcuch, Andrzej Dragan, Krzysztof Garbaczewski, Renata Gąsiorowska, Magnus von Horn, Paweł Łoziński, Jan P. Matuszyński, Tomek Popakul, Jerzy Skolimowski, Krzysztof Skonieczny, Małgorzata Szumowska / Michał Englert, Mariusz Treliński, Anna Zamecka / Sung Rae Cho i Xawery Żuławski.

Zapowiadaliśmy polską wersję serialu już w maju. Teraz HBO Europe ujawniło, kiedy będziemy mogli ją zobaczyć. A stanie się to już niedługo, bo 16 lipca. Wtedy właśnie zadebiutuje rodzime wydanie „W domu” zarówno w stacji HBO, jak i na platformie HBO GO. Tak prezentuje się plakat produkcji:

REKLAMA
HBO W domu
W domu/HBO Europe

Premiera polskiego wydania „W domu” już 16 lipca 2020 roku w HBO i na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA