REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

„W głębi lasu” nadal najchętniej oglądaną produkcją Netfliksa w Polsce

Netflix od dłuższego czasu publikuje każdego dnia zaktualizowany ranking 10 najpopularniejszych filmów, seriali i programów na platformie. Na Rozrywka.Blog zbieramy te wyniki i co tydzień publikujemy nowe zestawienie TOP 10. Jak wyglądało tym razem?

27.06.2020
13:00
w głębi lasu netflix
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsze zestawienie Netflix TOP 10 miało swojego wyraźnego lidera. Polski serial „W głębi lasu” powtórzył zwycięstwo sprzed tygodnia, a tuż za nim uplasowało się inne dzieło tworzone nad Wisłą. Oprócz tego mieliśmy jednak do czynienia z bardzo wyrównaną rywalizacją o kolejne miejsca.

W głębi lasu Netflix TOP 10 – co znajdziemy na najnowszej liście popularności?

10. Rick i Morty (spadek o osiem pozycji)

„Rick i Morty” otrzymał kilka tygodni temu zestaw pięciu nowych odcinków kończących 4. sezon produkcji. Powrót animacji stał na naprawdę wysokim poziomie, więc szybko znalazły się osoby chcące nadrobić tę zaległość. Obecność animacji w TOP 10 serwisu VOD wydaje się jednak powoli dobiegać końca.

Wynik: 19 punktów

9. Fighter (spadek o jedną pozycję)

„Fighter” właściwie nie zmienił swojej pozycji względem poprzedniego artykułu poświęconego Netflix TOP 10. Ale za tydzień raczej nie zobaczymy już polskiej produkcji o zawodniku MMA. Wszystko dlatego, że swoje 21 punktów film w reżyserii Konrada Maximiliana zdobył w ciągu pierwszych trzech dni pomiaru. A później nie mieścił się już w pierwszej dziesiątce.

Wynik: 21 punktów

8. Narodziny gwiazdy (nowość)

Debiutujący w 2018 roku film „Narodziny gwiazdy” pokazał, że Lady Gaga może się pochwalić nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale też sporym talentem aktorskim. Najnowszy remake klasycznej hollywoodzkiej opowieści o miłości, zdradzie i tłumieniu własnych ambicji doczekał się zresztą ogółem bardzo udanych recenzji. Można się więc cieszyć, że tego typu produkcji trafiła na Netflix Polska.

Wynik: 21 punktów

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” po raz kolejny spadł o kilka pozycji w rankingu, ale jak na produkcję, która jest dostępna na Netfliksie już od prawie miesiąca, to i tak dobry wynik. Opowieść o stopniowym dochodzeniu do władzy i pieniędzy młodego gangstera jest po prostu na tyle angażująca, że widzowie nie mają zamiaru zbyt szybko o niej zapomnieć. Do czego wydatnie przyczynia się też kilka niezwykle udanych występów aktorskich zaangażowanej w projekt obsady.

Wynik: 21 punktów

6. Snowpiercer (powrót do zestawienia)

„Snowpiercer” nie załapał się do zeszłotygodniowego rankingu TOP 10, ale futurystyczna produkcja opowiadająca o tytułowym pociągu podróżującym przez lodowe pustkowia szybko wróciła na wysoką lokatę. Co nie zmienia faktu, że szczyt zainteresowania „Snowpiercer” będzie w następnych tygodniach powoli maleć. Mamy już za sobą premierę ponad połowy odcinków pierwszego sezonu serialu sci-fi.

Wynik: 23 punkty

5. The Order (nowość)

Netflix lubi w swoich produkcjach łączyć elementy horroru, opowieści dla nastolatków i szeroko pojętego fantasy. Nie inaczej jest w serialu „The Order”, którego 2. sezon niedawno pojawił się na platformie. I z miejsca przyciągną przed odbiorniki dużą grupę widzów. Fani wilkołaków, mrocznej magii i młodych bohaterów stających naprzeciwko wielkiemu wyzwaniu powinni być zadowoleni z tej kontynuacji.

Wynik: 23 punkty

4. Zagubiona kula (nowość)

Lino to genialny mechanik, który z każdego samochodu jest w stanie zrobić postrach szos. Mężczyzna dostaje od policji zadanie przerabiania radiowozów w taki sposób, żeby mogły rywalizować z maszynami używanymi w nielegalnych wyścigach. W pewnym momencie Lino zostaje oskarżony o morderstwo. Jednym sposobem na udowodnienie niewinności jest znalezienie zagubionego samochodów mającego w środku pojedynczy nabój. Jak donosi nasz recenzent, francuska produkcja dostarcza sporo wrażeń, co wydatnie przyczyniło się do zainteresowania widzów.

Wynik: 34 punkty

3. Poczujcie rytm (nowość)

„Poczujcie rytm” to dosyć typowa produkcja komediowa nastawiona na poprawę nastroju widza i zapewnienie mu kilkudziesięciu minut rozrywki na przyzwoitym poziomie. Nikt z osób tworzących nową produkcję Netfliksa nie miał zamiaru podbijać z nią sezonu oscarowego i nic w tym złego. Oceniając po wynikach TOP 10 z całego tygodnia można zresztą potwierdzić, że historia egocentrycznej tancerki, która zaczyna trenować grupę dziewczynek, okazała się sukcesem.

Wynik: 44 punkty

2. Zabawa, zabawa (awans o cztery pozycje)

W najnowszym zestawieniu Netflix TOP 10 znalazło się miejsce dla trzech pełnometrażowych produkcji rodem z Polski, a „Zabawa, zabawa” Kingi Dębskiej zajęła najwyższą lokatę spośród nich. Filmowa fabuła oparta na klasycznej formule trzech pokoleń pokazuje jednocześnie bardzo żywą i aktualną historię alkoholizmu trójki kobiet.

Wynik: 58 punktów

1. W głębi lasu (ta sama pozycja)

„W głębi lasu” po raz drugi z rzędu zajęło czołową lokatę w rankingu popularności na Netflix Polska i ponownie uczyniło to z maksymalną liczbą punktów. Sukcesu nowego serialu oryginalnego platformy najzwyczajniej w świecie nie ma sensu podważać, gdyż wszystkie fakty jasno wskazują na jego popularność.

REKLAMA

Wynik: 70 punktów

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA