REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jest zapowiedź polskiego serialu oryginalnego Netfliksa. Wiemy już, kiedy zobaczymy „W głębi lasu”

Netflix udostępnił właśnie teaser polskiego serialu oryginalnego „W głębi lasu”. Platforma poinformowała tym samym o dacie premiery rodzimej adaptacji książki Harlana Cobena.

06.05.2020
16:51
Teaser W głębi lasu. Kiedy premiera polskiego serialu Netflix.
REKLAMA
REKLAMA

Po brytyjskim „The Stranger” i hiszpańskim „El Inocente” Harlan Coben ponownie współpracował z Netfliksem, tym razem w ramach realizacji polskiego serialu na podstawie swojej powieści. W sieci pojawił się pierwsze zdjęcia z „W głębi lasu” i teaser produkcji zdradzający datę jej premiery.

Koronawirus nie zatrzymał produkcji „W głębi lasu”.

Polski serial jest jednym z tych, które powstały jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa i masowo przerywanymi zdjęciami kolejnych produkcji. Zdjęcia do „W głębi lasu” skończyły się jeszcze przed obostrzeniami wprowadzanymi przez rządy i rodzimą ekranizację prozy Cobena będziemy mogli zobaczyć już niedługo. A wszystko wskazuje na to, że jest na co czekać.

Zgodnie z oficjalnym opisem produkcji:

W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

W głębi lasu netflix data premiery
W głębi lasu/Netflix

Twórcy i obsada „W głębi lasu” gwarantują najwyższą jakość.

Za reżyserię sześciu odcinków odpowiadają Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Pierwszy z nich najlepiej znany jest z realizacji filmowej biografii Magika „Jesteś Bogiem”, a w 2018 roku zaangażowany był w serial „Nielegalni”. Kariera drugiego ruszyła natomiast wraz z nominowanym do Oscara „Królikiem po berlińsku”.

Przed kamerą wystąpili natomiast Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki i Cezary Pazura.

W głębi lasu/Netflix
REKLAMA

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, efekty pracy ekipy zobaczymy już w czerwcu 2020 roku.

Premiera „W głębi lasu” 12 czerwca 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA