REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie trafi do dystrybucji kinowej. Polski horror obejrzycie już teraz na Netfliksie

Premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” zaplanowana była na piątek 13 marca 2020 roku. Wydarzenie zostało przełożone, ze względu na coraz większe zagrożenie koronawirusem. Ostatecznie film trafił prosto do biblioteki serwisu Netflix – obejrzycie go już teraz!

20.03.2020
9:14
W lesie dzis nie zaśnie nikt netflix
REKLAMA
REKLAMA

Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, reklamowany jako pierwszy polski slasher, nie ma łatwego startu. Jego oficjalna premiera planowana była na piątek 13 marca br. Dzień wcześniej, 12 marca, w życie weszło rozporządzenie ministra kultury w sprawie ograniczenia działalności instytucji kulturalnych, w tym kin. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Przez jakiś czas nie było wiadome, na kiedy zostanie przełożona premiera kinowa filmu. Okazuje się jednak, że takowej nie będzie.

Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” trafił prosto do dystrybucji VOD – obejrzycie go od teraz na Netfliksie.

Jak przystało na slasher, w filmie w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego („Plac zabaw”), fabuła kręci się wokół grupki osób, które znikają w tajemniczych, makabrycznych okolicznościach. Zaczyna się niepozornie – od powitania na młodzieżowym obozie dla osób uzależnionych od internetu. Im dalej w las, tym więcej rozlanej krwi i okrutnych morderstw.

W filmie wystąpili m.in. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Michał Lupa, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski i Piotr Cyrwus. Scenariusz napisali Bartosz M. Kowalski, Mirella Zaradkiewicz i Jan Kwieciński.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Michal Chojnacki

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA