REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Antywalentynki. Horrory z miłoscią w tle, które obejrzycie na Netfliksie i w innych serwisach VOD

Horrory na walentynki? I takie się znajdą. W końcu kto powiedział, że święto zakochanych należy spędzać, oglądając komedie romantyczne lub "50 twarzy Greya". Jeśli chcecie uciec od tradycyjnego kiczu związanego z dzisiejszym świętem, to możecie odpalić Netfliksa, na którym znajdziecie chociażby "Niewidzialnego człowieka". A jakbyście mieli ochotę na coś bardziej krwawego to na innych serwisach VOD znajdziecie "Walentynki".

14.02.2022
16:39
niewidzialny człowiek horrory netflix
REKLAMA

Jakie horrory obejrzeć w walentynki na Netfliksie? Najlepiej taki, które na swój, pełen grozy sposób opowiadają o miłości lub wywracają romantyczne schematy na nice. Taki jest "Niewidzialny człowiek" czy też "The Strangers". A jakbyście mieli na przykład ochotę na jakiś slasher, to na innych platformach VOD znajdziecie coś dla siebie. Bo kto powiedział, że święto zakochanych w tym roku trzeba spędzać z drugą połówką w kinie na nowym filmie Patryka Vegi?

REKLAMA

Horrory na walentynki

The Strangers

The Strangers - horrory - walentynki - Netflix

Uciec wraz z partnerem/partnerką od wielkomiejskiego zgiełku i zaszyć się gdzieś w chatce na odludziu. Kto by tak nie chciał? Kristen i James zaplanowali sobie taki właśnie wyjazd. Wszystko szło dobrze, dopóki nad ranem do ich drzwi nie zapukali tytułowi nieznajomi. Teraz bohaterowie będą musieli walczyć o własne życie z trójką zamaskowanych napastników.

Film dostępny na platformie Netflix.

Dracula

Ponadczasowa opowieść o miłości, która fascynuje kolejne pokolenia. Najsłynniejsza adaptacja prozy Brama Stokera dostarczy wam tyleż romantycznych uniesień, co dreszczy grozy. Samą opowieść dobrze znamy, bo została przemielona przez popkulturę już na wszystkie możliwe sposoby, ale święto zakochanych warto spędzić właśnie z dostępną na Netfliksie wersją w reżyserii Francisa Forda Coppoli.

Film dostępny na platformie Netflix.

Niewidzialny człowiek

Związki bywają różne. Cecilli trafił się jeden z tych toksycznych. Pech chciał, że jej wybrankiem okazał się genialny wynalazca, który chociaż popełnił samobójstwo, nie przestaje nękać partnerki. A może to tylko jej wyobraźnia?

Film dostępny na platformie Netflix.

Córki dancingu

Cóż to jest za film! Tutaj dla każdego znajdzie się coś miłego. Jest musical, jest trochę humoru i kolorowy PRL, jakiego na co dzień w naszym kinie ze świecą można szukać. A, no i nie brakuje krwiożerczych syren. W sercu opowieści leży historia miłosna, która zostaje podana z wyjątkową gatunkową energią.

Film dostępny na platformie Netflix.

Walentynki

Walentynki - horrory - Netflix

Ten slasher powstał właśnie z myślą o romantycznych wieczorach, takich jak dzisiaj. Wszystkie gatunkowe atrakcje są tu na miejscu. Jest zamaskowany napastnik z bronią białą. Są młode kobiety, które próbują mu uciec. Są też krwawe morderstwa. "Walentynki" będą doskonałą odskocznią od kiczu, z którym zazwyczaj kojarzymy święto zakochanych.

Film dostępny na Rakuten i Chili.

REKLAMA

Horrory na walentynki - co oglądać na Netfliksie i nie tylko?

Jeśli wraz z drugą połówką macie już dość corocznych powtórek "50 twarzy Greya" i nie chcecie iść do kina na nowego Vegę, to pozostaje tylko zamknąć się w domu i odpalić Netfliksa. Tam znajdziecie horrory idealne na dzisiejszy wieczór. A jakby było wam mało, to na innych serwisach VOD możecie wykupić dostęp do slashera predystynowanego do oglądania w święto zakochanych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA