REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nadchodzi nowe pokolenie krwiopijców. Wampiry: Dziedzictwo od października w HBO GO

Znane z Pamiętników wampirów uniwersum powraca. Na HBO GO będzie można obejrzeć serial Wampiry: Dziedzictwo, który skupi się na kolejnym pokoleniu bohaterów. Produkcja trafi do katalogu serwisu w październiku.

11.09.2018
13:18
Wampiry: Dziedzictwo HBO GO
REKLAMA
REKLAMA

To również dzięki temu uniwersum wampiry na stałe przeniknęły do światowej popkultury. Pamiętniki wampirów okazały się wielkim hitem, który śledziły miliony widzów. Kilka lat później pojawił się spin-off pod tytułem The Originals, który także spotkał się z ciepłym przyjęciem. I choć obie produkcje zostały już zakończone, nie oznacza to pożegnania z wykreowanym w nich światem.

Teraz czas na Wampiry: Dziedzictwo.

Ten tytuł skupi się na losach następnego pokolenia istot obdarzonych ponadnaturalnymi mocami. Główną bohaterką serialu jest Hope Mikaelson, córka Klausa i Hayley. Nastolatka trafia do Salvatore Boarding School, przeznaczonej dla uczniów o niezwykłych zdolnościach.

Każda z postaci będzie chciała poznać swoją prawdziwą tożsamość, odkryć dziedzictwo i przeznaczoną im rolę. Do głosu dojdą także uczucia nastolatków, które na pewno spowodują masę problemów. Serial ma także położyć nacisk na wszelkie elementy science-fiction.

W obsadzie znalazła się oczywiście Danielle Rose Russell, która wcieli się w Hope. Ponadto na ekranie zobaczymy także Jenny Boyd, Kaylee Bryant czy Aria Shahghasemi. Gościnnie pojawiać się będzie także Matthew Davis, znany fanom poprzednich serii jako Alaric Saltzman.

REKLAMA

W Polsce Wampiry: Dziedzictwo będzie można obejrzeć na HBO GO.

Premierowy odcinek serialu będzie można obejrzeć w serwisie 26 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA