REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Córka Klausa i Hayley przejmuje stery w spin-offie The Originals. Zobacz zwiastun serialu Legacies

The CW nie zamierza tak łatwo rezygnować z jednego ze swoich najważniejszych uniwersów. The Originals zmierzają do końca, jednak przyszedł czas na nowe pokolenie. W sieci ukazał się zwiastun Legacies.

23.07.2018
9:30
Legacis zwiastun The Originals
REKLAMA
REKLAMA

Pamiętniki wampirów były jednym z najważniejszych seriali okresu, w którym motyw krwiopijców był mocno eksploatowany w całej popkulturze. Po kilku sezonach wysokiej oglądalności stacja The CW zdecydowała się na stworzenie spin-offu, skupionego na rodzinie Mikaelsonów. The Originals także przypadło do gustu widzom, zbierając bardzo dobre recenzje.

Emisja Pamiętników wampirów zakończyła się w zeszłym roku, a niedługo zobaczymy finał opowieści o Mikaelsonach. Nie oznacza to jednak końca historii z uniwersum długowiecznych istot. Czeka nas kolejny spin-off, tym razem zaczerpnięty z The Originals.

The CW udostępniło pierwszy zwiastun Legacies.

Na zakończonym wczoraj Comic-Conie 2018 w San-Diego stacja pochwaliła się materiałem promującym swój nowy projekt. Produkcja opowie o perypetiach Hope, córki Klausa i Hayley. Podobnie jak w przypadku Pamiętników wampirów, tutaj także scenerią głównych wydarzeń będzie szkoła średnia. Główna bohaterka trafia do Salvatore Boarding School, której uczniowie obdarzeni są nadnaturalnymi zdolnościami.

Legacis zwiastun The Originals class="wp-image-185203"

Całość przywodzi na myśl X-Menów; w Legacies, oprócz umiejętności nastolatków, ważną rolę odegrają także ich wzajemne uczucia i chęć poznania swojego dziedzictwa oraz prawdziwej tożsamości. Wygląda to więc na rzecz zbliżoną do Pamiętników wampirów, choć tutaj elementy świata fantasy powinny być znacznie bardziej wyeksponowane.

Legacies – kogo zobaczymy na ekranie?

REKLAMA

W Hope Mikaelson wcieli się oczywiście Danielle Rose Russell, znana widzom z The Originals. Wśród jej rówieśników znajdą się Lizzie i Josie Saltzman, grane odpowiednio przez Jenny Boyd i Kaylee Bryant. W serialu pojawiać się będzie także ojciec bliźniaczek, czyli grany przez Matta Davisa Alaric. Ważną postacią będzie także tajemniczy Landon Kirby, w którego wcieli się Aria Shahghasemi. Ekipę producencką stanowią Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstein i Gina Girolamo, a więc ludzie odpowiedzialni za poprzednie produkcje The CW o wampirach.

Legacies zadebiutuje 25 października tego roku. Pamiętniki wampirów oraz The Originals można oglądać na Netfliksie, więc można przypuszczać, że ten serwis odpowie także za polską dystrybucję kolejnego serialu z uniwersum.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA