REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale /
  4. VOD

Rzuć wszystko i jedź w Bieszczady. Finał serialu „Wataha” już dzisiaj

Wataha” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Emitowany właśnie 3. sezon produkcji również cieszy się przychylnością widzów i krytyków. Dzisiaj zobaczymy finał najnowszej odsłony przygód pracowników straży granicznej.

10.01.2020
11:09
Wataha - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„Wataha” zadebiutowała na antenie HBO w 2014 roku, szybko stając się jednym z hitów polskiego oddziału stacji. Skomplikowana historia pracowników polskiej straży granicznej zaskarbiła sobie przychylność odbiorców, którzy chwalili produkcję za dobre tempo wydarzeń oraz wyrazistych bohaterów.

2. seria z 2017 roku również podobała się widzom, opowiadając nową historię, która wywróciła życie bohaterów do góry nogami.

3. sezon serialu zadebiutował natomiast na początku grudnia. Nowe odcinki przyciągnęły widzów ciekawie napisaną intrygą oraz historią, która wpływała na optykę patrzenia na wcześniejsze wydarzenia w serialu, niemal całkowicie zmieniając ich odbiór.

3. seria hitu HBO od razu wrzuca nas w wir niebezpiecznych wydarzeń. To będzie jazda bez trzymanki, a wszystkie nowe fakty, które wyjdą na jaw, sięgną do przeszłości bohaterów - pisaliśmy po premierze.

Kolejne odcinki odsłaniały nowe karty z życia i przeszłości bohaterów, a natłok dramatycznych zdarzeń sprawiał, że z wypiekami na twarzy oczekiwaliśmy dalszego rozwoju wypadków. Dzisiaj, tj. w piątek 10 stycznia, dotychczasowa historia dobiegnie końca.

Wataha - kadr z serialu class="wp-image-363420"

Zanim to nastąpi, postanowiliśmy przyjrzeć się serii pytań, na jakie będzie musiał odpowiedzieć finałowy odcinek serii nr 3.

Najważniejszym z nich pozostaje to o przyszłość serialu. Czy finał 3. sezonu będzie finałem całego serialu, czy czeka nas jeszcze więcej odcinków produkcji?

REKLAMA

HBO na razie nie informowało o wznowieniu prac. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowy pozytywny odbiór najnowszych odcinków, wydaje się, że serial może dostać zamówienie na kolejną serię odcinków. Czy tak się jednak stanie, przekonamy się pewnie dopiero w najbliższych tygodniach.

6., finałowy odcinek 3. sezonu serialu „Wataha” zadebiutuje na stacji HBO już o 20.10. Odcinek jest też dostępny na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA