REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. VOD

Sieć kin Helios pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu serialu „Wataha”. Sprawdź, jak zdobyć wejściówki

3. seria głośnej polskiej produkcji, uznanego serialu HBOWataha”, zbliża się wielkimi krokami. Sieć kin Helios przygotowała gratkę dla fanów - specjalny przedpremierowy pokaz. W dodatku za darmo.

25.11.2019
9:19
Wataha - sezon 3 - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„Wataha” powróci na antenę HBO oraz platformę streamingową HBO GO już 6 grudnia br. Osoby, które nie mogą doczekać się premiery, będą mogły zobaczyć premierowy odcinek serialu na wielkim ekranie.

Specjalną akcję szykuje bowiem sieć kin Helios, która oferuje darmowe wejściówki na przedpremierowy pokaz. Ten odbędzie się w wybranych kinach już w najbliższy czwartek, 28 listopada.

Co należy zrobić, aby dostać bezpłatną wejściówkę?

Wystarczy wejść na dedykowaną projektowi stronę Wataha.Helios.pl, zarejestrować się i wybrać kino, do którego chcielibyśmy pójść.

3. sezon serialu, na który składać się będzie sześć odcinków, zapowiada się świetnie. Wszystkie materiały promocyjne wskazują, że czeka nas kolejna dawka mocnych emocji, o których będziemy chcieli dyskutować ze znajomymi. W końcu poprzednie dwie serie okrzyknięto jednymi z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Wszystko wskazuje na to, że seria z numerem 3 będzie kontynuować dobrą passę.

REKLAMA

Nowe odcinki powstały pod okiem Kasi Adamik i Olgi Chajdas. Scenariusz stworzyli natomiast Piotr Szymanek, Marta Szymanek oraz Katarzyna Tybinka. Twórcy zapowiadają, że w nowym sezonie przekroczą kolejne granice, serwując widzowi niezapomniane wrażenia. Jakie? Tego dowiemy się już w najbliższych dniach.

3. sezon serialu „Wataha” powróci na HBO i HBO GO już 6 grudnia. Specjalne pokazy w kinach Helios odbędą się 28 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA