REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekasz na Watahę 2? W tym roku zobaczysz serial na wielkim ekranie i to za darmo

Moda na wyświetlanie seriali w kinach przyjęła się chyba w Polsce na dobre... i dobrze. Helios korzysta z zainteresowania głośnymi produkcjami i tym razem na wielkim ekranie będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek 2. sezonu Watahy.

06.10.2017
12:15
wataha 2 sezon hbo
REKLAMA
REKLAMA

Wataha to serial produkcji HBO, który opowiada o pogranicznikach z Bieszczad. Głównym bohaterem jest Wiktor Rebrow, grany przez Leszka Lichotę, który zostaje wplątany w poważną aferę. Jego koledzy z pracy giną w wybuchu, a on sam w tym czasie dostaje dziwną wiadomość. Mężczyzna zostaje podejrzany o zdradę współpracowników. Będzie musiał stawić czoła problemom i poradzić sobie ze śmiercią swojej ukochanej, która również z nim pracowała i znalazła się w feralnym miejscu.

Pierwszy sezon Watahy był emitowany w 2014 roku. Po trzech latach produkcja wraca na antenę HBO.

Teraz, lada moment, zobaczymy drugi sezon Watahy. Serial swoją oficjalną premierę będzie mieć 15 października w stacji HBO i HBO GO (w dniu premiery zostaną udostępnione od rana dwa odcinki). Kolejne epizody będą emitowane w każdą niedzielę. Druga seria produkcji będzie liczyć sześć epizodów.

15 października pierwszy odcinek Watahy 2 zobaczymy także w sieci kin Helios.

Lista kin, w których obejrzycie pierwszy odcinek drugiego sezonu Watahy, znajduje się TUTAJ. Wśród wymienionych miast obecne są m. in.: Bielsko-Biała, Kielce, Szczecin, Wrocław, Gdańsk i Białystok.

Aby otrzymać podwójne bezpłatne zaproszenie na seans należy się zarejestrować na stronie sieci kin Helios. Ten odbędzie się 15 października o 20:10.

Ważne jest jednak, że rejestracja nie gwarantuje otrzymania miejsc na sali. O tym decydować będzie kolejność odbioru biletów na miejscu w kinie. Pula miejsc jest więc ograniczona i należy się spieszyć, a także przygotować na niemałe kolejki.

REKLAMA

Drugi sezon serialu Wataha rozgrywa się kilka lat po zakończeniu akcji pierwszej serii. W nowych odcinkach produkcji zobaczymy Leszka Lichotę w roli Wiktora Rebrowa, a także Aleksandrę Popławską, która ponownie wcieli się w panią prokurator, Igę Dobosz. Za reżyserię Watahy 2 odpowiadają Jan P. Matuszyński i Kasia Adamik.

Więcej o serialu dowiedzieć możecie się z naszej wizyty na planie, która odbyła się w tym roku, w Bieszczadach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA