REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie oglądać biografię Weird Ala Yankovica? Muzyk mówi, żeby piracić

"Weird: The Al Yankovic Story" już na The Roku Channel. Czyli gdzie? Tej platformy u nas nie ma. Jak więc możemy obejrzeć biografię muzyka? Sam artysta ma na to gotową odpowiedź. Tak jakby, bo przecież nie może wprost zachęcać do korzystania z VPN-a czy Torrentów.

07.11.2022
12:35
weird the al yankovic story torrent gdzie oglądać
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

"Weird: The Al Yankovic Story" premierę ma już za sobą. Od kilku dni zachwalają go tak widzowie, jak i krytycy. Co za tym idzie, filmem interesuje się coraz więcej osób. Również tych, którzy nie mają możliwości legalnie go obejrzeć, bo przecież zadebiutował na The Roku Channel - platformie dostępnej jedynie w USA, Wielkiej Brytanii i Meksyku.

Na szczęście Weird Al Yankovic ma do siebie duży dystans. Przekonacie się o tym chociażby, gdy obejrzycie trailer jego biografii. Muzyk postanowił więc podpowiedzieć swoim fanom, jak można zobaczyć (tak jakby) poświęcony jego życiu film.

REKLAMA
Weird: The Al Yankovic Story - zwiastun

Weird Al Yankovic - gdzie oglądać biografię muzyka?

W mediach społecznościowych Weird Al Yankovic stwierdził, że w tym momencie w krajach, w których Roku jest niedostępne niestety VPN (według artysty skrót od "Bardzo Prawdopodobnie Nie" ma legalnego sposobu na oglądanie). Dla zainteresowanych seansem, którzy chcieliby zapytać go o Torrenty nie może natomiast nic podpowiedzieć, bo się śpieszy:

Weird: The Al Yankovic Story
REKLAMA

Powiedzmy to sobie wprost: Weird Al Yankovic w żartobliwy sposób zachęca swoich fanów do korzystania z pirackich metod dostępu do filmu. Warto jednak zwrócić uwagę na pierwszą część jego tweeta, która sugeruje, że "Weird: The Al Yankovic Story" ma szansę na globalną dystrybucję. Na razie nic na jej temat (również w Polsce) nie wiadomo. Musimy więc grzecznie czekać na rozwój sytuacji. Do tego czasu pozostaje... postępować zgodnie ze swoim sumieniem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA