REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wracają starzy znajomi. HBO prezentuje krótki fragment serialu Westworld

HBO udostępniło krótki filmik promujący swoje nadchodzące filmy i seriale. W materiale znalazło się kilka ujęć z 2. sezonu Westworld.

13.03.2018
9:47
Westworld 2 sezon promo HBO
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Ten tekst zawiera spoilery z 1. sezonu serialu Westworld.

Nowe odcinki Westworld to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń telewizyjnych tego roku. Pełen emocji finał 1. sezonu zostawił widzów z masą pytań i teorii na temat kontynuacji serialu. I choć do premiery nowej serii pozostało jeszcze kilka tygodni, to HBO stale podsyca ciekawość widzów.

W sieci pojawiła się zapowiedź nadchodzących produkcji stacji.

Obok krótkich fragmentów Barry’ego czy Fahrenheit 451 w materiale widzimy kilka scen z Westworld. Najbardziej uderzająca jest przemiana Dolores, która już w niczym nie będzie przypominać córki farmera z początku serialu. Już pod koniec 1. sezonu wyszło na jaw, że jej postać jest tożsama z Wyattem, odpowiedzialnym za masakrę w Escalante. Świadoma tego bohaterka nie będzie stronić od przemocy w imię dokonania zemsty i poznania prawdy.

W filmiku przez chwilę widzimy także przyjęcie, na którym obecny jest Logan. Oznacza to, że także tym razem akcja zostanie podzielona na dwie linie czasowe. Możliwe także, że grana przez Bena Barnesa postać powróci w reminiscencjach Człowieka w Czerni.

Podobnie jak w przypadku 1. serii, internauci na pewno pokuszą się o teorie dotyczące rozwoju fabuły. Wówczas użytkownicy Reddita przewidzieli większość zwrotów akcji, nieco odzierając tym samym serial z aury tajemniczości. Twórca produkcji Jonathan Nolan wyjawił, że tym razem ekipa opracowuje specjalny plan, który pozwoli wykiwać spoilerujących internautów. Nie zdradził jednak, na czym polega ów pomysł, choć według zapowiedzi w najbliższym czasie możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

W nowych odcinkach Westworld akcja przeniesie się poza imitujący Dziki Zachód park rozrywki.

REKLAMA

Konfrontacja hostów ze światem zewnętrznym z pewnością będzie jednym z głównych wątków serialu. Ponadto wielce prawdopodobne jest, że zobaczymy także inny projekt korporacji Delos – ShogunWorld, którego mieszkańców oglądaliśmy w laboratorium w jednym z ostatnich odcinków 1. sezonu.

Westworld powróci do HBO 22 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA