REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix pokazał teaser 2. sezonu „Wiedźmina”: oto nowa droga Ciri!

No i w końcu się doczekaliśmy. Na trwającym właśnie Geeked Week (konwent dla fanów seriali Netfliksa) pokazano teaser 2. sezonu „Wiedźmina”!

11.06.2021
18:53
wiedźmin 2 sezon netflix zwiastun data premiery
REKLAMA

Pierwsza odsłona „Wiedźmina” okazała się istnym hitem. W ciągu czterech tygodni od premiery obejrzano ją w 76 mln gospodarstw domowych (rekord jeśli chodzi o debiutujące seriale), więc platforma bardzo szybko poszła za ciosem. Nie minęło wiele czasu, a ekipa wróciła na plan, aby zająć się realizacją 2. sezonu. Sami-wiecie-co pokrzyżowało im plany.

REKLAMA

W świecie bez pandemii ten 2. sezon „Wiedźmina” mielibyśmy już za sobą. Niestety, rzeczywistość wygląda inaczej i wciąż z zapartym tchem wyczekujemy kolejnych informacji na jego temat. Wiemy już, że zdjęcia się zakończyły i nadszedł czas na pierwszy teaser. Doczekaliśmy się!

Teaser i data premiery 2. sezonu „Wiedźmina

Wszystko za sprawą zapowiadanego już chwilę temu wirtualnego eventu. Na Geeked Week Netflix ujawnia kolejne informacje i smaczki dla fanów seriali platformy. Wydarzenie szczególnie uważnie obserwują miłośnicy „Lucyfera”, „The Umbrella Academy”, czy wszyscy wyczekujący szczegółów dotyczących nadchodzącego „The Sandman”. Jednakże to „Wiedźmin” przykrył wszystkie inne tytuły. Serwis zaprezentował pierwszy teaser 2. sezonu.

REKLAMA

Pierwszy teaser poświęcony jest Ciri i nowej ścieżce, którą musiała obrać: jednym z ważniejszych jej elementów zdecydowanie jest wiedźmińskie szkolenie. Poszczególne ujęcia rozpracujemy w osobnym tekście, a to jeszcze nie koniec zapowiedzi.

Premiera 2. sezonu „Wiedźmina” w tym roku na platformie Netflix.

REKLAMA
TEKST PRZYGOTOWALI
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA