REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Drżyjcie potwory. Nowy teaser 2. sezonu „Wiedźmina” wylądował w sieci! Dotyczy Geralta

Niespodziewanie Henry Cavill udostępnił na swoim instagramowym profilu drugi teaser 2. sezonu serialu „Wiedźmin” Netfliksa!

18.06.2021
19:26
wiedźmin 2 sezon teaser zwiastun geralt netflix
REKLAMA

W zeszły piątek zakończył się Netflix Geeked Week. Fani, którzy liczyli na odrobinę bardziej szczodry gest ze strony platformy i twórców serialu „Wiedźmin”, mogli czuć się zawiedzeni: pokazano jedynie skromny, dwunastosekundowy teaser zbudowany z krótkich ujęć i skupiony na Ciri. I... to tyle.

REKLAMA

Na pocieszenie fani mogli tylko sobie powtarzać, że w niedalekiej przyszłości z pewnością pojawią się kolejne podobne, skupione na pozostałej dwójce głównych bohaterów: Geralcie i Ciri. Tak też się stało. Równo po siedmiu dniach do sieci trafił podobny teaser oparty na bardzo szybkim montażu, który jako pierwszy udostępnił na swoim instagramowym profilu Henry Cavill. Zapowiedź poświęcona jest Geraltowi z Rivii.

Teaser 2 sezonu „Wiedźmina”

Serialowy „Wiedźmin” jest już coraz bliżej powrotu na ekrany. Wciąż nie poznaliśmy daty premiery, ale wszystko wskazuje na to, że 2. sezon aktorskiej produkcji Netfliksa trafi do oferty platformy przed końcem roku. W tej adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego główne role grają Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra. Przypominamy, że serial okazał się jednym z największych dotychczasowych hitów platformy. W ciągu czterech tygodni od premiery obejrzano ją w 76 mln gospodarstw domowych (rekord jeśli chodzi o debiutujące seriale), więc obwieszczenie kolejnych odsłon było tylko kwestią czasu.

REKLAMA

Analizę poprzedniej zapowiedzi znajdziecie tutaj. Możemy zakładać, że w przyszły piątek pojawi się kolejna zajawka, tym razem skupiona na trzeciej najważniejszej osobie w tej opowieści – na pięknej, potężnej i tajemniczej Yennefer.

Premiera 2. sezonu „Wiedźmina” w tym roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA