REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Wiedźmin”: Nivellen i Vesemir w pełnej krasie w zapowiedziach 2. sezonu. Potwierdzono kolejne produkcje z uniwersum

2. sezon serialu „Wiedźmin” nadchodzi wielkimi krokami. Netflix zaprezentował dwa fragmenty i jeden dłuższy materiał, łączący sceny z obu serii.

25.09.2021
21:42
wiedźmin 2 sezon zwiastun netflix vesemir
REKLAMA

2. sezon „Wiedźmina” to jedna z najgłośniejszych tegorocznych premier Netfliksa. Druga odsłona hitu, który pobił rekordy popularności i nakłonił masę zagranicznych widzów do sięgnięcia po prozę Andrzeja Sapkowskiego, już w grudniu zadebiutuje w ofercie streamingowego giganta. Przy okazji wydarzenia TUDUM, promującego kolejne produkcje serwisu, Henry Cavill zaprezentował dwa fragmenty pierwszego odcinka nadchodzącej serii.

REKLAMA

W pierwszym widzimy Nivellena, którego fani materiału źródłowego znają z opowiadania „Ziarno prawdy”. Od dłuższego czasu wiadomo, że adaptacja tego tekstu pojawi się na początku drugiej odsłony. Wśród zmian w stosunku do oryginału można wymienić fakt, że w serialu do domu Nivellena przybywa również Ciri. Z nowego klipu wynika również, że Geralt i Nivellen są tu starymi przyjaciółmi. Drugi materiał ukazuje moment, w którym wiedźmin szykuje się do starcia z bruxą.

Trzecim materiałem, z którym warto się zapoznać, choć dominują w nim sceny z 1. serii, jest wideo „Droga do sezonu 2.”. Trwa ono trzy minuty i zawiera sporo nowych fragmentów 2. sezonu – widzimy m.in. Vesemira w pełnej krasie, zakrwawionego Jaskra i poznajemy losy Yennefer.

Showrunnerka serialu potwierdziła zamówienie 3. sezonu, a także kolejne nadchodzące produkcje, w tym jeszcze jeden film „anime” (czyżby kolejną opowieść o Vesemirze?). Przypominamy, że póki co w drodze jest też spin-off i prequel „Wiedźmin: Rodowód krwi”.

„Wiedźmin”, sezon 2.: zapowiedzi

REKLAMA

„Wiedźmin”, sezon 2.: premiera 17 grudnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA