REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy datę premiery serialu „Wiedźmin” od Netfliksa

Wiedźmin” zbliża się wielkimi krokami. Już od pewnego czasu było wiadomo, że serial Netfliksa na bazie słynnej sagi Andrzeja Sapkowskiego zobaczymy jeszcze w tym roku. Teraz pojawiła się kolejna możliwa data premiery. Tym razem wyjątkowo prawdopodobna.

28.10.2019
9:13
Wiedźmin - Ciri - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

W ten weekend w Londynie odbył się MCM Comic-Con, podczas którego miał miejsce także panel poświęcony „Wiedźminowi”. O najciekawszych doniesieniach z imprezy pisaliśmy już w tekście „przegląd najważniejszych nowości z panelu”. Warto jednak szczególnie zwrócić uwagę na jeden z elementów imprezy, który wydaje się budzić najwięcej emocji.

Otóż goście konwentu, wchodząc do części poświęconej „Wiedźminowi”, mogli ujrzeć tabliczkę z napisem:

Podziel się swoimi wrażeniami na Instagramie bądź Twiterze, używając tagu #TheWitcherLondon w celu wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne bilety na premierę Wiedźmina 16 grudnia.

Z informacji tej wynika, że uroczysta premiera serialu odbędzie się 16 grudnia tego roku w Londynie. Biorąc pod uwagę, że ten dzień to poniedziałek, można zakładać, że produkcja będzie miała jeszcze co najmniej jedną uroczystą premierę, np. w Stanach, w tym samym tygodniu.

Netflix wypuszcza wprawdzie swoje produkcje w różne dni tygodnia.

Wydaje się jednak mało prawdopodobne, żeby akurat „Wiedźmin” wylądował na platformie we wtorek zamiast typowego piątku, przeznaczonego na największe premiery.

Z drugiej strony na datę 17 grudnia 2019 roku wskazywał też szybko skasowany post holenderskiego oddziału Netfliksa. Jego autorzy podali liczbę dni, które jeszcze muszą upłynąć, aby różne produkcje pojawiły się na platformie (wśród nich był „The Witcher”).

Wiedźmin - kadr z serialu class="wp-image-336958"

Bazując na nowych informacjach, obstawiam więc, że datą premiery serialu „Wiedźmin” na platformie Netflix będzie 20 grudnia.

REKLAMA

Weekend przed Świętami Bożego Narodzenia byłby idealnym prezentem świątecznym dla fanów na całym świecie.

Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się pewnie w najbliższych tygodniach. Na razie z niecierpliwością oczekujemy nowego zwiastuna produkcji, który ma ujrzeć światło dzienne już 31 października tego roku podczas włoskiego Lucca Comic-Con.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA