REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Odliczamy godziny – właśnie poznaliśmy datę premiery serialu „Wiedźmin”! Jest też nowy zwiastun

Wiedźmin” od Netfliksa to najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Właśnie dowiedzieliśmy, kiedy serial wyląduje na Netfliksie.

31.10.2019
17:00
Wiedźmin - Henry Cavill
REKLAMA
REKLAMA

Data premiery serialu była tematem wielu spekulacji i analiz. Jakiś czas temu wydawało się nawet, że holenderski oddział Netfliksa przypadkiem przekazał tę informację światu. A potem pojawiły się zdjęcia potwierdzające termin premiery serialu na czerwonym dywanie i sugerujące tym samym, że „Wiedźmin” pojawi się w serwisie pod koniec grudnia. Teraz już wszystko jest jasne.

Wreszcie możemy powiedzieć to oficjalnie – „Wiedźmin” zadebiutuje na Netfliksie już 20 grudnia 2019 roku!

Informację podano na włoskim konwencie, Lucca Comics and Games. W trakcie imprezy, w której uczestniczą m.in. showrunnerka produkcji, Lauren S. Hissrich i producent wykonawczy, Tomasz Bagiński, opublikowano też nowy zwiastun „Wiedźmina”.

Wiedźmin od Netfliksa – nowy zwiastun:

Serial Netfliksa już od momentu ogłoszenia budził żywe emocje fanów. Zastanawiano się, jak produkcja podejdzie do tematu opowieści o słynnym bohaterze i czy w odcinkowej wersji jego przygód zobaczymy lubiane elementy znane także z gry komputerowej „The Witcher”, bazującej na świecie stworzonym przez Sapkowskiego.

Mimo wielu zapewnień ze strony twórców, że serialowy „Wiedźmin” bazuje na motywach sagi (głównie opowiadań), a nie gry, już za niecałe dwa miesiące na własne oczy będziemy mogli przekonać się, jak sytuacja wygląda w rzeczywistości.

Przekonamy się też, jak Henry Cavill wypada w roli Geralta z Rivii, jaką rolę otrzymał w serialu Maciej Musiał i czy wiek jednej z aktorek rzeczywiście nie stanowi problemu na ekranie. Każda z tych informacji budziła bowiem wiele kontrowersji w trakcie ich ogłoszenia. Jestem pewien, że choć niektóre pytania dostaną swoje odpowiedzi, prawdziwie gorąca dyskusja wokół produkcji dopiero się rozpocznie.

REKLAMA

„Wiedźmin” na platformie Netflix zadebiutuje już 20 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA