REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Wiedźmin” jeszcze nie trafił na Netfliksa, a już wiemy, że powstaną nowe odcinki. Serial dostał zamówienie na 2. sezon

Serial „Wiedźmin” od platformy streamingowej Netflix zadebiutuje dopiero 20 grudnia, ale już wiadomo, że nie będzie to koniec przygód Geralta z Rivii w serwisie. Gigant VOD ogłosił właśnie zamówienie 2. sezonu serialu opartego na prozie Andrzeja Sapkowskiego.

13.11.2019
18:26
Wiedźmin - 2. sezon - zapowiedź
REKLAMA
REKLAMA

Informacją o wznowieniu serialu podzielili się włodarze Netfliksa, wystosowując specjalny komunikat oraz krótką informację na oficjalnym fanpage'u.

Showrunnerka Lauren S. Hissrich również skomentowała sprawę:

Jestem niesamowicie podekscytowana, że jeszcze przed premierą pierwszego sezonu możemy potwierdzić, że wkrótce znów powrócimy na Kontynent, by opowiedzieć dalszą historię Geralta, Yennefer oraz Ciri i pokazać fanom efekty wspaniałej pracy, którą wykonała nasza ekipa i obsada.

Prace nad 2. sezonem Wiedźmina rozpoczną się w Londynie na początku 2020 roku.

Premiera kolejnego sezonu planowana jest na 2021 rok.

Wiedźmin - kadr z serialu

W 2. sezonie na pewno zobaczymy głównych członków obsady - Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii, Anyę Chalotrę jako Yennefer i Freyę Allan jako Ciri. Dzisiaj mogliśmy podziwiać aktorów na nowych zdjęciach z produkcji, w tym po raz pierwszy Macieja Musiała.

Wiemy już, że premierowe odcinki będą najprawdopodobniej bazować na słynnych opowiadaniach wchodzących w skład wiedźmińskiej sagi. W tym momencie nie wiadomo jeszcze, które opowiadania posłużą za bazę dla sezonu nr 2, ale pewne jest, że już wkrótce poznamy pierwsze informacje na ten temat.

2. sezon będzie składał się z ośmiu odcinków.

REKLAMA

Producentami wykonawczymi drugiego sezonu będą Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub i Jarosław Sawko. Informacje na temat reżyserów oraz innych członków obsady pojawią się wkrótce.

Premierowe odcinki 1. sezonu „Wiedźmina” będą dostępne na platformie Netflix od 20 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA