REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Wiedźmin” od Netfliksa zaplanowany na 3 sezony z góry? Oby plotka okazała się prawdą

„Wiedźmin” od Netfliksa ma otrzymać 3 sezony – taka informacja pojawiła się niedawno w sieci. Co prawda jest to plotka, ale wiadomo, jak z plotkami bywa – w każdej jest ukryte jakieś ziarno prawdy.

16.07.2019
14:10
wiedźmin netflix 3 sezony
REKLAMA
REKLAMA

Informację na temat „Wiedźmina” opublikował na Twitterze użytkownik o nicku KC Walsh. Walsh jest powiązany z DC, stąd podsunięty przez niego cynk zwrócił uwagę innych użytkowników serwisu.

Według jego słów, kontrakt na serialowego „Wiedźmina” wygląda podobnie do kontraktu innej serii Netfliksa – „Chilling Adventures of Sabrina”. Umowa owa zakłada z góry produkcję 3 sezonów serii.

Walsh wspomina też o tym, że niewykluczone jest powstanie 4. sezon „Wiedźmina”.

Oficjalne informacje dotyczące serialu na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego są udostępniane przez Netflix bardzo ostrożnie. Niedawno opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji. Poznaliśmy także nazwiska autorów muzyki do serialu. Jeśli zaś chodzi o datę premiery, wiadomo jedynie, że zaplanowana jest na końcówkę tego roku. Plotkuje się, że będzie to 20 grudnia.

Istnieje szansa, że więcej szczegółów poznamy już za kilka dni. 19 lipca. Podczas panelu serialowego na Comic-Conie w San Diego ma zostać opublikowany pierwszy zwiastun produkcji. Miejmy nadzieję, że razem z zapowiedzią wideo dostaniemy także konkretną datę premiery.

REKLAMA

W główne role w serialu „Wiedźmin” wcielą się Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). Showrunnerką produkcji jest Lauren S. Hissrich.

Premiera „Wiedźmina” odbędzie się pod koniec 2019 roku w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA