REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobacz fragment odcinka serialu „Wiedźmin”. Wideo pokazuje Geralta, Jeża i chwaloną choreografię walk

Fani świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego ze zniecierpliwieniem czekają na premierę serialu „Wiedźmin”. Nagrania z produkcji długo były skrywane w tajemnicy, dlatego fani polują nawet na najdrobniejsze wycieki. Właśnie doczekali się publikacji fragmentu jednego z odcinków, który pokazano w programie Jimmy'ego Kimmela.

04.12.2019
11:27
wiedźmin netflix wyciek
REKLAMA
REKLAMA

Promocja „Wiedźmina” od kilku tygodni weszła na wyższy bieg – fani nie mogą narzekać na brak nowych informacji związanych z produkcją. Dzięki tytułom wszystkich odcinków wiemy więcej na temat fabuły serialu, a zdjęcia członków obsady pokazały wiele nowych scenografii i kostiumów. Z kolei wywiady udzielane przez Tomasza Bagińskiego i Lauren S. Hissrich zapewniły ciekawy wgląd w wizję artystyczną osób pracujących przy „Wiedźminie”.

W internecie opublikowano 20-sekundowy fragment z odcinka serialu. Wiedźmin i Jeż walczą na nim z przeważającymi siłami.

Na podstawie wspomnianych wcześniej informacji (tytułów odcinków i podpisów pod zdjęciami) oraz znajomości opowiadań Andrzeja Sapkowskiego można założyć, że materiał pochodzi z 4. odcinka premierowego sezonu. Będzie on adaptacją dzieła „Kwestia ceny” ze zbioru „Ostatnie życzenie”. To niezwykle istotna historia z punktu widzenia całej sagi, bo od niej rozpoczyna się związek Geralta z Cintrą, Ciri, a także tajemniczym Jeżem z Erlenwaldu. Tego ostatniego oraz królową Calanthe zwaną Lwicą z Cintry można zresztą zobaczyć w pokazanym fragmencie.

Netflix przygotował wideo na potrzeby Jimmy Kimmel Show. Gościem programu okazał się Henry Cavill. Występ aktora w popularnym talk show znajdziecie poniżej.

REKLAMA

„Wiedźmin” zadebiutuje na platformie Netflix już 20 grudnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA