REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Wtem wchodzi on. Cały na biało. Finałowy zwiastun „Wiedźmina” wypełniony nowymi scenami

Do premiery serialowej adaptacji sagi Andrzeja Sapkowskiego pt „Wiedźmin” został niewiele ponad tydzień. Z tej okazji Netflix zrobił fanom nie lada niespodziankę–- finałowy zwiastun produkcji.

12.12.2019
11:59
Wiedźmin - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Osiem odcinków serialu „Wiedźmin” trafi na platformę streamingową Netflix dokładnie za 8 dni, w piątek 20 grudnia. Zanim to nastąpi, serwis uraczył odbiorców nowym, świeżutkim zwiastunem oraz zestawem niepublikowanych wcześniej zdjęć promocyjnych.

Wiedźmin – zwiastun finałowy:

Nowy, półtoraminutowy materiał zapowiada wielki rozmach bitewny oraz ciekawe rozstawienie akcji serialu.

Trailer urzeka także świetną ścieżką dźwiękową, która powinna spodobać się fanom innych wersji historii o Geralcie z Rivii.

Zwiastun pełen jest też nowych scen, ukazujących najważniejszych bohaterów w akcji. Ciri uciekającą przez las, Yennefer sprawdzającą się w bitwie oraz samego Geralta, który będzie mógł wypowiedzieć kilka charakterystycznych kwestii. Nawet Jaskier dostaje swoje pięć minut w scenie zamykającej zwiastun.

Do sieci trafił także pakiet zdjęć, ukazujących postacie w nowych okolicznościach przyrody.

Na zdjęciach zobaczymy: Henry'ego Cavilla (Geralt), Freyę Allan (Ciri), Joeya Bateya (Jaskier), Anyę Chalotrę (Yennefer),  MyAnnę Burning (Tissaia), Shauna Dooleya (króla Foltesta) oraz całą gamę innych postaci. Dostaliśmy też zdjęcie zza kulis, przyglądające się pracy na planie w zamku.

Nowy materiał pobudza zainteresowanie projektem, który od dłuższego czasu uznawany jest za najważniejszą premierę tego roku. Adaptacja prozy Andrzeja Sapkowskiego budziła wiele emocji już po pierwszym ogłoszeniu projektu, a teraz te rosną jedynie z każdą kolejną wzmianką i materiałem promocyjnym. Czy finałowy produkt sprosta wygórowanym oczekiwaniom, dowiemy się już za osiem dni, gdy 1. sezon serialu zadebiutuje na platformie Netflix.

W sieci pojawił się także zwiastun serialu w wersji z dubbingiem.

Jak pisaliśmy polski oddział Netfliksa zagwarantował bowiem aż trzy wersje językowe serialu - ścieżka oryginalna, polski lektor oraz dubbing. Dzięki nowemu materiałowi możemy jeszcze lepiej osłuchać się z polską ścieżką dialogową oraz sprawdzić, jak Henry Cavill w roli Geralta sprawdzi się z głosem Michała Żebrowskiego.

REKLAMA

Serial „Wiedźmin” zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix już w piątek 20 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA